Virály

31. ledna 2018 14:04

redakce Prima Lajk

13 falešných věcí, které ženy tajně používají, aby byly více sexy. Znáte je všechny?

Každá žena chce být krásná, ne všem to ale příroda dopřála. A tak si musí pomáhat jinými způsoby.

Asi vás nepřekvapí, že ženy mají svůj vlastní způsob, jak ukázat svou krásu a kondici pomocí některých věcí, jež používají na úpravu svého zevnějšku. Jedna věc je ale jistá, nikdy nezapomenou zůstat atraktivní. Na rozdíl od mužů utrácejí spousty peněz, aby co nejdéle vapadaly mladé, krásné a sexy. Proč ne, na tom rozhodně není nic špatného. Navíc jsou díky tomu vždy úspěšné ve snaze upoutat pozornost. Ať už si na sebe oblečou jakékoliv oblečení jakékoliv barvy a mají jakoukoliv postavu. Udržování krásy se s narůstajícím věkem stává těžší a těžší, a tím pádem mnohem důležitější. A je logické, že občas je potřeba využít nějaké ne úplně přírodní a přirozené finty, aby se to ženám povedlo. Pro představu jsme sepsali seznam XY falešných věcí, které ženy poměrně často využívají, aby vypadaly skutečně přitažlivě.

1. „Tvarovač“ těla

Tvarovací spodní prádlo je nejlepší volba, pokud ženy chtějí změnšit své břicho bez cvičení a touží vypadat dobře v úplých šatech. Horší je pak ten moment překvapení, když je sundají…

2. Umělé řasy

Výrazné řasy dělají oči ženy krásnější. Která by je tedy nechtěla mít dlouhé a objemné? Proto existují falešné řasy, které stačí prostě jen nalepit na ty přírodní, a dokonalé řasy jsou na světě!

3. Prodlužování vlasů

První věc, které si lidé u ženy všimnou, jsou její vlasy. Dlouhé a lesklé vlasy jsou pro celkový dojem krásy opravdu důležité. A pokud je žena nemá, může si je nechat nechat doplnit vlasy umělými.

4. Prodlužování nehtů

Umělé prodloužení nehtů je už nějakou dobu velkým trendem a ženy, které mají dlouhé nehty, na nich mohou vytvářet doslova umění, aby vypadaly ještě atraktivněji. Navíc se můžou rozhodnout pro libovolnou barvu nebo design, kterých je na trhu dostupných nekonečné množství.

5. Falešné bradavky

Co se týče současných trendů, vypadá to, že už existuje prakticky cokoliv, na co si vzpomenete. Dokonce i umělé bradavky. Ty jsou obvykle vyrobeny z latexu a silikonu a stačí je pouze nalepit na dvorce.

6. Nalepovací kalhotky

Mnoho žen nesnáší na kalhotkách ty viditelné obrysy, nebo dokonce nohavičky, které ničí výsledný efekt dokonalých šatů. Proto používají nalepovací klahotky, které si můžou vzít pod každé šaty a nikdo o nich nebude vědět. Stačí je pečlivě přilepit na spodní část intimních partií směrem odzadu dopředu a je hotovo.

7. Kosmetické zákroky

Všichni lidé stárnou a jejich tělo se časem mění. V dnešní době je u žen velmi populární botox, který vylepšuje stav určitých svalů v obličeji a jejich paralyzováním kosmeticky odstraňuje vrásky. Kromě toho si ženy na plastické chirurgii mohou nechat upravit prakticky jakoukoliv část těla.

8. Falešný zadek

Ženy mají rády výrazné křivky svého těla, a pokud je některé nemají, mohou si pořídit falešné spodní prádlo, které je dostupné v různých velikostech. Je vyrobeno z pěny nebo silikonu, takže si ženy mohou vybrat, který materiál chtějí, a nosit pak prádlo pod šaty, aby měly perfektní kulatý zadek.

9. Krajkové „spodní prádlo“ na chodidla

Ženy milují upravená a hebká chodidla. A krajkové spodní prádlo určené na tuto část těla jim dodají ještě více elegance.

10. Piercing v pupíku

Některé ženy mají touhu vypadat jinak díky piercingu v pupíku. Protože je to podle nich opravdu sexy trend, který je třeba následovat. A my jim to určitě nevyvracíme.

11. Falešné obočí

Obočí je rozhodně nezbytnou součástí ženského obličeje. Dodává mu kouzlo a další výhody. A některé ženy, které obočí mají opravdu světlé až neviditelné, se pro zvýraznění tohoto obličejového rysu využít buď nalepovací umělé obočí, nebo si jej jednoduše dokreslí tužkou na obočí. Kromě toho si je lze i nechat natrvalo vytetovat.

12. Kolagenové injekce do rtů

Aby ženy dosáhly plnějších rtů, nechají si do nich píchnout injekci, která kůži rtů vyplní.

13. Tetování na intimních partiích

Tohle je trendy záležitost pouze pro určitou skupinu žen. Ty si dobrovolně nechávají tetovat intimní partie, aby vypadaly sexy jen pro ty, kteří získají výsadu toto tetování spatřit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také