Virály

1. července 2020 10:49

sarka.turcekova@gmail.com

14letá influencerka byla znásilněná a čeká dítě! Neuvěříte, s kým ho chce vychovávat

Dívka byla ve svých pouhých 13 letech znásilněná a otěhotněla. Dítě si ale nechá a hodlá ho vychovávat s desetiletým partnerem.

Teď už čtrnáctiletá Darja Sudnišnikova, která pochází z Ruska, byla před rokem bohužel znásilněna. Kvůli tomuto nechutnému činu otěhotněla a rozhodla se, že si dítě nechá. Jejím partnerem je teprve desetiletý kluk Ivan, který je o hlavu menší než ona. Darja sdílí vývoj svého těhotenství na Instagramu, kde už má přes 115 tisíc sledujících. Není se úplně čemu divit, protože takhle bizarní podívaná se jen tak nevidí. Dívka je opravdu mladá a vypadá ještě jako dítě. Její „zamilované“ fotky často připomínají hlouček dětí na hřišti.

Dívka se objevila dokonce i v ruské televizi, kde divákům napřed tvrdila, že je otcem dítěte její o čtyři roky mladší přítel. Až později vyšlo najevo, že byla znásilněna jiným šestnáctiletým chlapcem. Přesto se už takhle mladá dívka rozhodla, že si dítě nechá. I když z porodu má samozřejmě strach, protože už zažila během svého těhotenství nějaké zdravotní komplikace. Na dítě už se momentálně těší a zbývá jí už jen pár týdnů, než se dítě dostane na svět. V tomto případě budou mít doslova děti svoje vlastní děti...


Přečtěte si také