Virály

25. července 2021 15:53

redakce Prima Lajk

15 celebrit, které mají bizarní i děsivé koníčky. Kdo sbírá vlasy jiných slavných hvězd?

I slavné celebrity mají koníčky, jako každý jiný. Čím si slavné hvězdy zkracují dlouhé chvíle?

Stejně jako obyčejní lidé i slavné hvězdy hledají způsoby, jak si po dlouhém dnu odpočinout a vypnout hlavu. Podívejte se, čím si krátí dlouhé chvíle Katy Perry, Johnny Depp či Ryan Gosling.

Johnny Depp – Hvězda Pirátů z Karibiku si libuje ve sbírání panenek, zejména pokud mají podobu nějaké celebrity. Že byste to do drsňáka Johnnyho neřekl? My také ne! Prý jich má už tolik, že potřebují vlastní pokoj.

Penélope Cruz – Španělská kráska byla nejednou prohlášena za módní ikonu. Není proto až takové překvapení, že sbírá ramínka na šaty. Pravděpodobně nebude sbírat jen věšáky, ale i luxusní kousky oblečení.

Katy Perry – Tohle může být pro někoho nechutné, ale známá zpěvačka se netají tím, že sbírá vlasy ostatních celebrit. Ve své sbírce uchovává pramínky vlasů od Taylor Swift nebo Miley Cyrus. Nás by ale zajímalo, jestli o tom ty celebrity vědí…

Taylor Swift – Sama Taylor má ale taky dost zvláštní koníček. Popová zpěvačka vyrábí a sbírá sněhové koule. Jedna z nich se dokonce objevila i v jejím videoklipu k písničce Lover.

Ryan Gosling – Od kanadského sexy herce bychom asi všichni čekali něco extra vzrušujícího, opak je však pravdou. Ryan popsal svůj ideální den úplně jednoduše; celý den by jenom pletl.

Mike Tyson – Pamatujete si tu děsivou holubí paní z filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku? „Iron Mike“ je na tom s láskou k holubům dost podobně. Pravidelně je trénuje a jednou za rok se dokonce účastní závodů poštovních holubů.

Kendall Jenner – Když už jsme u těch ptáků, mnoho s nimi má společného i Kendall Jenner. Sice je nechová, ale má úžasný talent vydávat naprosto přesný ptačí zpěv. Hodila by se jako princezna do pohádek od Disneyho.

Beyoncé – Možná byste to do popové ikony nikdy neřekli, ale Beyoncé je vášnivou včelařkou.

Tom Hanks – Tomův koníček je vcelku roztomilý. Herec od svých devatenácti let sbírá staré psací stroje a nyní má už pěkně početnou sbírku. Vlastní zhruba 120 psacích strojů.

Claudia Schiffer – Světová topmodelka má naopak dost divný koníček. Už od mala prý sbírá mrtvý hmyz. Zprvu sbírala jen pavouky, ale postupem času se zaměřila na různé druhy. Ještě že tak, jinak by to bylo zvláštní a ujeté…

Brad Pitt – Brad se ve volném čase věnuje keramice a sochařství. Ve svém domě má dokonce i keramickou dílnu, kterou občas navštíví i kamarád a herecký kolega Leonardo DiCaprio.

Demi Moore – Herečka by si určitě rozuměla s Johnnym Deppem, protože i ona je nadšenou sběratelkou panenek. Na rozdíl od něj však dává přednost těm starožitným.

Nicolas Cage – Co dělat, když jste slavný a bohatý? Začněte sbírat hrady a lebky dinosaurů jako tady Nicolas.

Mila Kunis – Nádherná herečka je snem asi každého muže. Mila totiž miluje hraní videoher, zejména Call of Duty a World of Warcarft.

Will Smith – Tento sympaťák se už řadu let věnuje šermířství. Pravidelně se dokonce schází i s Davidem Beckhamem v soukromé tělocvičně. Dobrý způsob, jak zůstat ve formě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také