návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

27letá žena se rozhodla vydražit své panenství! Jakou šílenou minimální částku si nastavila?

Žena se rozhodla, že když je ve svém věku ještě panna, tak toho chce alespoň nějak využít.
Vydáno: 07.07.2020, sis
Žena chce vydražit panenství  2
Autor: Cinderella Escorts Žena chce vydražit panenství 2

Už 27letá Gia Kourtney se nechala slyšet, že už je unavená čekáním na „toho pravého“, který s ní bude mít pěkný vztah a připraví ji konečně o panenství. Ve svém věku už na to má opravdu čas a rozhodla se, že když už je v takovémhle věku ještě panna, tak na tom alespoň vydělá – svoje panenství se rozhodla vydražit. Mnohem raději prý bude mít peníze, než aby si to užila s někým, s kým se prý velice pravděpodobně v budoucnu rozejde a stejně na to nebude vzpomínat v dobrém.

Takovéto názory žena z New Yorku má i přesto, že byla vychovaná v náboženské domácnosti. Ale snad právě proto čekala na svého milého tak dlouho. Chtěla jít ve stopách své rodiny, tedy udělat střední školu, pak vysokou školu, pak se vdát a pak založit vlastní rodinu. Jenže to skončilo úplně jinak než podle jejích očekávání. Počáteční částku v aukci Gia nastavila na 2,6 milionu korun, takže škodná na tom určitě nebude. Musela kvůli tomu navíc doložit dopis do svého gynekologa, který potvrzuje, že je stále panna. Také se musí ještě setkat s psychologem, aby se ujistila, že je v dobrém duševním stavu, aby se mohla vydat touto cestou.

Penězmi pak chce splatit studentské půjčky, investovat do výuky jejích sourozenců a možná dokonce do koupi nového domova pro svou rodinu. Není rozhodně jediná, která svoje panenství už touto cestou vydražila. Některé ženy vydražily své panenství také za miliony korun. Jedna z žen, která pochází z Francie, se prý dokonce zamilovala do muže, který podal vítěznou nabídku.

Článek je zařazen v: panenství , Sex , vydražení panenství

reklama