Virály

8. ledna 2021 03:37

sarka.turcekova@gmail.com

36letý muž si vzal o 45 let starší manželku! Opravdu je tato důchodkyně láskou jeho života?

Mladý muž z Egypta se zakoukal do 81leté britské důchodkyně a teď spolu prý zažívají velkou lásku.

36letý Mohamed Ahmed Ibriham se po loňském setkání na Facebooku oženil s o 45 let starší Iris Jones. Pár od té doby strávil týdny od sebe, ale mladší milenec se do důchodkyně natolik zamiloval, že se snaží zajistit manželské vízum pro Velkou Británii, přičemž Iris si není jistá, kdy budou znovu moci být spolu. V rozhovoru pro Metro odhalila, že spoléhá na to, že se k ní Mohamed připojí v bungalovu v Somersetu, protože se do Egypta nechce vracet počtvrté. Iris připustila, že cesty doposud byly velmi nákladné a že prostředí v Egyptě není vhodné pro její zdraví.

Řekla, že navštívila Mohamedu kvůli tomu, že trvala na tom, aby si jeho právnická kancelář „pospěšila s vízem“ a že neví, o jaké zpoždění jde. Čekání pro ni není snadné, protože trpí bolestmi hlavy a stresem, musí totiž být odloučená od někoho, koho miluje a zoufale touží po tom, aby mohli být spolu. Vzhledem k tomu, že Mohamed nebyl schopen zajistit potřebné doklady pro přestěhování se do Velké Británie, musela Iris strávit Vánoce se svou rodinou. Před svátky prohlásila, že bude trávit Vánoce se svým synem Stephenem, jeho manželkou a nevlastními dětmi, ale stále bude muset mít roušku a nebude „ve vlastním“.

Při rozhovoru v This Morning však Irisin syn Stephen Jones (53) řekl, že vztah páru rozbil jeho rodinu a rozhodně nikdy nepřijme Mohameda jako svého dalšího nevlastního otce. Iris ale později řekla, že Stephen i její mladší syn Darren (53) se s jejím vztahem nakonec smířili. Nemohli totiž ze začátku pochopit, že se s o tolik mladším mužem doopravdy milují. Pár se poprvé ukázal na sociálních médiích loni v létě, když se Iris připojila ke skupině na Facebooku zkoumající ateismus. Babička odletěla v listopadu do Egypta a později přiznala, že spolu měli sex jen několik hodin po setkání. Mohamed se údajně vzdal práce inspektora svařování, aby trávil víc času s Iris v Káhiře. Prohlásil, že byl velmi nervózní, ale v okamžiku, kdy se na ni podíval, věděl, že to je opravdová láska.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie láska Facebook Egypt Vánoce Káhira Steve Jones Somerset Mohamed Ahmed

Přečtěte si také