Virály

23. září 2021 12:23

redakce Prima Lajk

4 věci, které byste nikdy neměli používat v hotelovém pokoji. Z tohohle vám bude zle!

Bývala zaměstnankyně hotelu varuje před několika věcmi v hotelových pokojích, kterým byste se měli raději vyhnout obloukem.

Lidé v hotelových pokojích mají často mylnou představu o tom, že je vše pečlivě uklizené, vydezinfikované a žádné nechutné nebezpečí na ně nečíhá. Vždyť první pohled někdy opravdu svědčí o tom, že je pokoj dokonale vycíděný. I přesto se ale můžou v hotelech skrývat rizika, která nejsou vždy viditelná.

Bývalá zaměstnankyně hotelu Angela Riihiluomová sdílela na TikToku děsivé video o tom, co byste při návštěvě hotelového apartmá raději neměli nikdy používat. „Nikdy, nikdy, nikdy nepoužívejte kávovar na pokoji. Raději na něj ani nesahejte,“ varovala fanoušky ve videu. „Podle všeho ho někteří zákazníci používají jako toaletu,“ řekla znechuceně s tím, že to stejné platí i pro nádoby (kbelíky) na led, do kterých lidé nejen močí, ale i zvrací.

Další věc, kterou byste podle Angely neměli nikdy používat, jsou skleničky v koupelně. „Uklízečky nemají moc času na úklid, a tak mnohdy nevyměňují sklenice v koupelně za čisté. Prostě je jenom opláchnout vodou a neumyjí je pořádně,“ řekla tiktokera. Stejně tak varovala i před přehozy na postelích. Povlečení sice bývá čisté a vyprané, neplatí to ale pro přehozy, které uklízečky často ani nevyměňují a jsou plné bakterií.


Přečtěte si také