Virály

13. října 2020 18:13

sarka.turcekova@gmail.com

41letý muž žaluje své rodiče kvůli tomu, že už ho nechtějí finančně podporovat! Vážně mu to není blbé?

Když se nemůžete odpoutat od rodičů ani v polovině svého života, možná už je něco špatně. Tenhle muž to ale vidí jinak.

Tak tohle je už solidní bizár. 41letý kvalifikovaný právník, zřejmě mamánek, zažaloval svoje bohaté rodiče kvůli tomu, že už ho nechtěli dál finančně podporovat. Muž tvrdil, že jeho rodiče vědomě živili jeho závislost na nich posledních dvacet let. Pak se jejich vztah ale údajně měl zhoršit a kvůli tomu už ho dál nechtějí finančně podporovat. Alespoň tak to vidí on. Chtěl, aby soudce rozhodl o tom, že by ho jeho rodiče měli i nadále finančně podporovat. A jeho právníci citovali zákony týkající se manželství a dětí.

Zajímavostí zůstává, že tenhle 41letý nezaměstnaný právník momentálně žije v bytě v centru Londýna, který vlastní jeho rodiče – dá se tedy říct, že mu byt koupili. Nemusí tam tedy platit nájemné. Navíc platili všechny jeho účty a služby. Ale ani to mu zřejmě nestačilo. Soudce uvedl, že ho rodiče finančně podporovali řadu let a že v tom do jisté míry pokračují, ale vztah mezi otcem a synem se časem zhoršil, takže svého syna přestali rodiče podporovat výrazně méně.

Jeho rodiče momentálně žijí v Dubaji a požádali soud o zamítnutí případu jejich syna, čemuž soud vyhověl a dodal, že jeho budoucí žádosti by měly být automaticky zamítnuty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také