Virály

23. března 2018 13:19

redakce Prima Lajk

5 nejlepších nahých Instagramů, které prostě musíte sledovat! Tyhle žhavé krásky vám ukážou všechny kouty světa

Ty nejlepší nahé Instagramy, jaké známe.

Instagram je dost možná naše nejmilejší sociální síť. Snadná na zacházení, lehce přístupná, a najdete na ní všechno. Kuchařské recepty, vaše oblíbené blogery a blogerky, filmové hvězdy, krásné modelky nebo třeba vašeho souseda, který vyrazil na rok objevovat krásy Asie. Ať už hledáte cokoliv, na Instagramu to definitivně najdete.

Jediný problém pro některé lidi spočívá v tom, že určité fotky Instagram cenzuruje. Specificky se pak jedná o nahé fotky, na kterých ženy ukazují své odhalené bradavky. Mužské jsou přitom z nějakého důvodu v pořádku. V minulosti tak vznikla řada hnutí, které se s touto cenzurou snažily bojovat – doteď však neúspěšně. A tak se musí lidé, kteří na Instagram chtějí přidávat o něco odvážnější fotky, všelijak snažit, aby jejich obsah prošel.

To nás přivádí k následujícím profilům zaměřujícím se na cestování. Co mají společného s předchozími odstavci, ptáte se? Vlastně úplně všechno. Na fotkách z cest totiž ukazují převážně nahé krásky (občas i krasavce) a my se zkrátka divíme, že je ještě nikdo nezrušil. Logicky z nich ale nechceme mít radost jenom my, takže se teď do jejich sledování můžete pustit společně s námi.

1) Cheeky Exploits

2) The Nude Blogger

3) Get Naked Australia

4) A Naked Girl

5) Naked In Nature

Sdílejte článek
Štítky příroda Austrálie Asie Instagram nahota krása sociální síť cenzura profil Sexy krásky cestování

Přečtěte si také