návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

5letý kluk zemřel na rakovinu mamince v náručí. Před smrtí jí pošeptal tuhle smutnou věc

Malému Charliemi byla diagnostikována rakovina vzácného typu už v roce 2016. Podstoupil náročnou a finančně nákladnou operaci a postupně se měl zotavovat. Svůj boj s rakovinou nakonec prohrál.
Vydáno: 12.11.2018
Chlapec rakovina
Chlapec rakovina Autor: facebook.com/Charlie's Chapter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když byl u Charlieho Proctora (5) zjistěn vzácný druh tumoru, udělala rodina všechno, co mohla, aby se zase postavil na nohy. Podstoupil operaci v hodnotě 25 milionů korun. Před měsícem však doktoři sdělili, že má před sebou pouze dva týdny života. „366 hodin na život,“ dodala zkroušeně jeho matka.

Smrt malého chlapce zasáhla rodinu tento víkend, kdy Charlie zemřel v náručí své matky. „Pokojně usnul zachumlaný v mém náručí a s tatínkovýma rukama přes nás. Srdce nás bolí. Svět přišel o úžasného mladého chlapečka,“ napsala matka na Facebook. Než zemřel, malý syn se ještě matce omluvil. Je mi to líto, mami, tak zněla jeho poslední slova.

Článek je zařazen v: rakovina , tumor , nevyléčitelná nemoc , zdraví , dojemný příběh