Virály

20. března 2018 16:29

redakce Prima Lajk

7 věcí, které dělají páry, co jsou dlouho spolu. Jaké nechutnosti před ostatními skrývají?

Děláte je taky?

Páry jsou… samostatný druh. Každý má svou vlastní řeč, vlastní tradice a vlastně celý svět, který intimně znají jen mezi sebou. Jakmile se v páru dva blíže seznámí, začnou navíc dělat společně věci, které před světem (pochopitelně) skrývají. A čím déle jsou spolu, tím horší jsou ty věci. Nevěříte? Tady je 7 věcí, které dělají páry, co jsou dlouho spolu:

via GIPHY

1. Chodí spolu do koupelny

Úroveň vzájemné důvěry už je dlouholetým párem na takové úrovni, že před sebou můžou klidně i vykonávat potřebu. Alternativně se tomu dá říkat láska.

2. Vymačkávají si pupínky

Činnost, kterou obyčejně děláme sami, za vás občas v páru převezme druhá polovička. Samozřejmě to neplatí pro všechny, rozhodně ale platí, že čím déle jsou spolu, tím ošklivější a hůře umístěné pupínky si vymáčknou. Fuj.

3. Čuchají k sobě

Smrdím? Ne. Určitě? Ano. Tak zhruba takhle nějak může probíhat konverzace mezi párem, který je už dlouho let spolu. Nikdo nechce zapáchat a mít po ruce někoho, kdo tuhle věc může snadno ověřit, se zkrátka vyplatí.

4. Krkání a prdění

Tady není o čem. Dlouholeté páry tyhle obyčejné každodenní věci už absolutně neřeší, naopak se jeden druhému vzájemně smějí nebo se v tom dokonce i podporují. Pro cizího je to nechutné, ale je to tak.

5. Líbání se s ranním dechem

Když jste spolu měsíc, pravděpodobně si ráno vždycky odběhnete do koupelny vyčistit si nejdřív zuby, než svou polovičku políbíte. Když jste spolu roky, už na to nejspíš kašlete. Kam by taky šla, že jo?

via GIPHY

6. Sdílení kartáčku

Možná nejhorší věc na celém seznamu. Opět se jedná o činnost, kterou dělají jen některé páry, tahle vysoce nehygienická záležitost by ale neměla probíhat v žádné domácnosti.

7. Jsou před sebou nemocní

Říká se jak ve zdraví, tak v nemoci. U dlouholetých párů to pak bezpochyby platí, protože přece nenecháte toho druhého trpět o samotě. A je jedno, jestli se jedná o pouhou horečku nebo průjem. Prostě jste při něm. A tomu se dá alternativně asi taky říkat láska.

Co vy, děláte tyhle věci se svým partnerem taky?

Sdílejte článek

Přečtěte si také