Virály

10. srpna 2020 13:14

redakce Prima Lajk

8 nejlepších i nejhorších mužů ze slavných seriálů. Kdo nás otravoval, a koho jsme naopak zbožňovali?

Kteří muži ze slavných seriálů si zaslouží pochvalu a kteří opovržení?

Vybrat ty nejlepší mužské postavy ze slavných sitcomů není vůbec sranda. Těch opravdu dobrých totiž nebylo zase tolik a vybrat z nich ty nejlepší je zkrátka náročné. Oproti tomu najít chlapy, kteří měli plno problematických vlastností, řešili věci vždy tím nejhorším způsobem, byli zlí, necitliví a často nás svými chytrými řečmi jen otravovali – to je docela lehké. Tady je seznam čtyř mužů, které jsme obdivovali, a čtyř, které jsme nesnášeli.

Chandler (Přátelé) – Obdivujeme

Chandler byl zábavný, chytrý, a na nic moc si nehrál. Jeho postava se ale učila a díky vztahu s Monicou se z něj nakonec stal jeden z nejzodpovědnějších členů party. I přes pár charakterových vad jsme si ho zkrátka zamilovali.

Ross (Přátelé) – Nesnášíme

Věčně se povyšující, nikdy nepřijímající odpovědnost za své vlastní činy a do toho rádoby pan hodný. Ross dělal takřka vše zle a doteď nechápeme, že s ním ta Rachel skončila.

Phil (Taková moderní rodinka) – Obdivujeme

Phil je takový klasický taťka od rodiny. Má blbé vtípky, je trochu ňouma, ale zároveň má srdce na správném místě, je citlivý a dokáže být tolerantní vůči ostatním.

Tom (Parks and Recreation) – Nesnášíme

Tom je vtipný, zároveň je ale občas ale až moc vtipný. Kdybyste ho potkali v reálném životě, asi by vás začal otravovat po prvních pěti minutách konverzace. V malých dávkách ok, jinak ale fakt ne.

Andy (Parks and Recreation) – Obdivujeme

Andy začal jako největší lenoch, který nebyl ničeho schopný, nebral život vážně a nevážil si své přítelkyně. Jenže pak na sobě začal pracovat a postupně se stal doslova vzorem pro správného kluka. A i když mu v životě nic nevycházelo, pořád zůstával pozitivní – to je taky moc dobrá vlastnost.

Ted (Jak jsem poznal vaši matku) – Nesnášíme

Podobný případ jako Ross. Ted si myslel, že je chytřejší než všichni ostatní, přitom si ale za většinu problémů ve svém životě mohl on sám. A fakt, že vykládal svým dětem o tom, jak spal se všemi těmi ženami, o něm taky dost vypovídá.

Holt (Brooklyn 99) – Obdivujeme

Správný chlap na správném místě – vždy poradí, vždy dokáže inspirovat. A to se sám přitom musí potýkat s diskriminací nejen na základě barvy pleti, ale ještě sexuální orientace.

Michael (Kancl) – Nesnášíme

Zlý šéf, který lže, podvádí, využívá lidi, manipuluje se ženami a neváží si vlastních přátel – nebo aspoň těch, kteří se o přátelství s ním pokoušejí. Asi byste nenašli horšího chlapa, dost možná ani horší postavu, která kdy v nějakém sitcomu hrála.


Přečtěte si také