Virály

21. dubna 2020 15:31

sarka.turcekova@gmail.com

8 trapných filmových scén, na které by herci nejraději zapomněli. Tyhle historky baví celý internet

Někdy nám může připadat, že si herci žijí jak na obláčku, vydělávají spousty peněz a mají spoustu fanoušků. Realita je ale méně poetická.

1. George Clooney – Batman & Robin

Divákům se moc nelíbilo vystupování George Clooneyho v Batman & Robin. Vysmívali se mu kvůli částem jeho obleku, jako například směšným bradavkám na něm. Herec byl tak rozpačitý, že se mnohokrát omluvil, co svojí postavou způsobil. Po letech v rozhovoru řekl, že ho za to lidé ještě stále kritizují, zejména pokud film sledovali s dětmi.

2. Jason Statham – Crank

Jason Statham připouští, že při střelbě musel vypít hodně energetických nápojů. Už to samo o sobě je to docela těžké, protože Red Bull má velmi silné účinky, když ho vypijete hodně. Ale nejhorší část byla ta, když musel jíst sladkosti s energeťákem. Pokaždé, když měl energetický nápoj, musel sníst ještě kousek čokolády nebo Tic Tac.

3. Liam Hemsworth – The Hunger Games

V jednom ze svých rozhovorů Liam připustil, že nejhorší na filmu byly líbací scény s hlavní postavou. Vysvětlil to tak, že Jennifer Lawrence je jednou z jeho nejlepších kamarádek. Ale pokaždé, když šli na líbací scény, snědla těsně před tím česnek nebo tuňáka a ještě mu o tom výsměšně řekla. Rozhodně se na to pak netěšil a neřekl si – super, nemůžu se dočkat, až ho ochutnám taky!

4. Lily James – Cinderella

Lily říká, že natáčení filmu v malých šatech pro Popelku bylo pro ni noční můrou. Korzet, díky kterému vypadal její pas dobře, byl totiž tak úzký, že sotva mohla dýchat. Měla bolesti, protože jí korzet neuvěřitelně tiskl celé tělo a ona celou dobu prděla.

5. Leonardo DiCaprio – The Revenant

Poté, co konečně dostal svého Oscara, DiCaprio novinářům řekl, že během výroby The Revenant musel udělat spoustu fakt nepříjemných věcí. I když věděl, s čím souhlasí, znovu už by to radši nedělal. Nejhorší situace spočívala v tom, že musel skočit do studené řeky, jíst syrová játra a spát uvnitř mrtvého koně.

6. Ellen Burstyn – The Exorcist

Jedna ze scén výroby filmu The Exorcist stále přináší herečce Ellen Burstyn husí kůži, když na ni pomyslí. Aby byl film působivější, byla herečka svázaná a tažená po podlaze, dokud nezačala křičet bolestí. Režisérka byla spokojena s realistickými emocemi, které Ellen ukázala, ale musela chodit o berlích až do konce natáčecího procesu.

7. Arnold Schwarzenegger – Batman & Robin

Terminátor nebyl jediný charakter robota, který Arnold zahrál. V roce 1997 v Batman & Robin hrál postavu pana Freeze, Batmanova nepřítele. Ale Schwarzenegger o tom nechce mluvit kvůli incidentu s oblekem. Když dolaďovali detaily, návrháři kostýmů přidali diody, které měly osvětlit hercovu čelist. Nezohlednili však jednu důležitou věc – v této konstrukci se sliny dostaly na baterii, reagovaly a začaly vyrábět nějaký druh kyseliny v ústech pana Freeze. Schwarzeneggerovi se to samozřejmě nelíbilo a řekl, že v ústech cítí něco odporného.

8. Margot Robbie – The Wolf of Wall Street

Podle Margo Robbie není natáčení explicitních scén na hromadě peněz příliš zábavné. Herečka řekla, že po takové scéně z Vlka z Wall Street měla na zádech spoustu škrábanců. "Možná jsou skutečné peníze o něco měkčí, ale falešné peníze jsou jako papír a mohou na kůži zanechat velké škrábance," vysvětlila.

Sdílejte článek
Štítky peníze Batman film herci Arnold Schwarzenegger filmy herec George Clooney Jason Statham Internet Liam Hemsworth filmové scény vtipné historky historky Ellen Burstynová

Přečtěte si také