Virály

28. ledna 2020 16:17

sarka.turcekova@gmail.com

80letá babička se chlubí, jak si užívá s o 45 let mladším partnerem. Věříte, že ji opravdu miluje?

Tahle důchodkyně se rozhodně nenudí. Namísto toho, aby si stěžovala na to, jaké problémy má ve stáří, si užívá s o hodně mladším milencem. A nebojí se s tím svěřit veřejnosti.

Iris je aktivní babička, její sice 80 let, ale odhalila, že si užívá s jen 35letým mužem. Napřed si spolu začali psát na Facebooku, ale Iris se nakonec rozhodla se s mužem setkat a odletěla za ním z Británie do Káhiry, kde její mladší přítel, Mohamed, bydlel. Chtěla se s ním setkat tváří v tvář. Zřejmě si dobře porozuměli, protože se paní rozhodla, že si ho chce vzít. Jenže britské velvyslanectví upozornilo, že potřebuje rozvodové doklady a osvědčení o tom, že nejsou žádné překážky k tomu, aby se mohla znova vdát. Ona teď musí tedy šetřit peníze, aby se mohla vrátit zpět do Egypta a vzít si svého milence.

Momentálně se tak objevila ve zprávách, aby všem povyprávěla o svém vztahu s mladším mužem a řekla, jaké překážky jí úřady přichystaly. Dokonce začala popisovat jejich první sexuální zážitky. První noc byla prý docela drsná – Iris totiž s nikým nesouložila 35 let, takže se cítila tak, jako kdyby byla znovu panna. Prý nemohla další den vůbec chodit, cítila se, jako kdyby předtím jezdila na koni. Lidé ji pak ostře kritizovali kvůli tomu, že se jí až na takové detaily nikdo neptal – někteří by prý zvážili, jestli u toho budou jíst.

Sdílejte článek

Přečtěte si také