Virály

26. května 2020 17:11

sarka.turcekova@gmail.com

84letá gamerka si dává pauzu od natáčení videí kvůli hnusným komentářům. Co odporného jí hejtři píšou?

Babička, která na internetu paří videohry, zveřejnila upřímné video o tom, že skončí se streamováním kvůli hejtrům.

84letá streamerka, kterou zná celý internet pod přezdívkou Skyrim Grandma, vysvětlila, že se rozhodla skončit s pařením videoher online. Přitom má na svém kanále na YouTube už téměř 900 tisíc odběratelů, což není zrovna málo. Stěžovala si ale, že její obsah téměř nikdo nepoznává, což vzhledem k tomu, že její videa jsou dlouhá 30 minut a musí vynaložit značné úsilí, aby je nahrála.

Žena si postěžovala také na své duševní zdraví. Kvůli hnusným komentářům je prý neustále naštvaná nebo zraněná. Ne, že by ji uráželi například kvůli věku, ale podle Shirley takové komentáře většinou přicházejí ve formě pomoci. Hráči jí říkají, že by měla udělat určitý úkol nebo hrát nějakým způsobem, či dokonce navrhují, aby hrála jiné hry. Kvůli tomu se jí prý zvyšuje krevní tlak a je neustále ve stresu.

I když ví, že by ji komentáře měly nechat chladnou, neustále ji to rozčiluje. Nechce, aby jí to lidi neustále připomínali nebo jí říkali, které hry má hrát. Říká, že se dívá na to, jaké hry jsou k dispozici, a pokud by si je chtěla zahrát, tak by si je zahrála. Nechce ale neustále něco vysvětlovat a nechce být obtěžovaná od lidí kvůli tomu, že má hrát něco jiného – pokud se vám to nelíbí, říká, tak si hrajte svou hru a nechte mne hrát tu mou. Shirley je ráda sama ve hře a hraje si s její postavou. Nemá zájem o dokončení věcí, které jsou podle jiných hráčů nezbytné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také