Andrew Tate po propuštění z vězení sdílel tajuplnou zprávu. Co vzkazuje svým fanouškům?

Tajuplná zpráva Andrewa Tatea po jeho propuštění z vězení překvapila internet.

Andrew Tate byl po více jak dvou měsících propuštěn z rumunského vězení. Momentálně má domácí vězení, takže nesmí opustit prostory svého domova – stejné podmínky dostal i jeho bratr a další kolegové. Nicméně pobyt doma znamená to, že si Tate může přece jen opět začít dopřávat některé výhody svobodného života jako přístup k internetu a sociálním sítím, holicí strojek nebo své oblíbené doutníky.

Jako první věc nicméně slavný misogynní influencer a v tuto chvíli stále muž obviněný ze znásilnění, pašování lidí a podílení se na organizovaném zločinu sdílel tajuplnou zprávu. V ní stálo:

„Připravuji své tělo na brutální náraz olova. Jelikož všechny ostatní pokusy o to mě umlčet selhaly, kulka je to jediné, co zbývá. Můžu se jen modlit a připravovat. Donutím se dýchat tak dlouho a nejlíp, jak to jen půjde. Slibuji.“

V tuto chvíli nikdo neví, co tím vlastně chtěl básník říct. Jde mu o život? Nebo jen sklízí soucit? Tak či tak je zjevné, že se ani Tate necítí doma úplně nejlíp. Dříve tento týden přesto reagoval na dotazy novinářů před svým domovem vyjádřením, že je nadšený z toho, že má částečně zpátky svoji svobodu, opět prohlásil, že je nevinný, a taky dodal, že věří, že nakonec spravedlnost v jeho případě zvítězí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také