Emoji
Autor: Emojipedia Emoji

Apple změnil kvůli pandemii emoji s rouškou na jiného. Líbí se vám víc než ten minulý?

sis. Publikováno: 05.10.2020
Společnost Apple proměnila emoji kvůli koronaviru. Smajlíka s rouškou používali všichni. Nynější emoji vypadá o trochu šťastnější.

reklama

Některé emoji jsou používané víc než jiné. Zejména emoji s rouškou se stalo tento rok u Applu jedním z nejpoužívanějších. A vzhledem k celosvětové pandemii koronaviru se to asi jen tak nezmění. Pro jeho velkou oblíbenost se však společnost Apple rozhodla, že emoji trochu upgraduje. Nová verze emoji přichází s novým operačním systémem Apple, iOS 14.2, který je aktuálně ve fázi beta a jeho vydání se očekává koncem října nebo začátkem listopadu 2020.

Předtím měl emoji zatočené oči a vypadal trochu smutně. Po proměně má však veselé červenající se tvářičky a šťastné oči, které mají naznačovat, že se pod rouškou skrývá úsměv. Emojipedia dokonce vytvořila grafiku porovnávající verzi před a po, která ukazuje, o kolik je dnes emoji šťastnější. A jestli si nejste jistí, že pod rouškou úsměv skrývá, web také ukázal, že nové emoji si doslova vypůjčuje výraz z už existující „usmívající se tváře“ společnosti Apple. Celkově Apple představí 100 nových emoji. 

Emoji
Autor: Emojipedia Emoji
emoji

Na Facebooku přibude nový emoji kvůli pandemii! Co přesně jím budete moci vyjádřit?

bibla kněz

Duchovní prohlásil, že koronavirus je boží trest za homosexualitu! Pak se jím nakazil

reklama