Virály

26. května 2022 09:24

redakce Prima Lajk

Autorka knihy Jak zavraždit manžela byla shledána vinnou z vraždy manžela. Jak ji asi odhalili?

Spisovatelku, která lidem radila, jak zabít manžela, soud odsoudil za vraždu.

Úspěšná americká autorka knih a blogu pro ženy Nancy Crampton Brophy byla usvědčena z vraždy druhého stupně poté, co téměř před čtyřmi lety zastřelila svého manžela Daniela Brophyho. Největší ironií osudu je však to, že několik let beztrestně radila ženám na internetu, jak se „nenápadně“ zbavit manžela.

V roce 2011 vyšel na jejím blogu text s názvem How To Murder Your Husband (Jak zavraždit manžela), ve kterém stály moudra jako: „Rozvod je drahý a vážně... chcete rozdělit svůj majetek? Nebo jestliže jste se vdaly pro peníze, nezískaly byste raději všechno? Nevýhodou je, že policisté nejsou hloupí a nejprve budou vyšetřovat vás. Tudíž musíte být organizované, nemilosrdné a velice chytré. Manželé umírali již dřív. Tak proč ne ten váš?“

Jen o sedm let později bylo v kaluži krve nalezeno mrtvé tělo jejího manžela Daniela. A jak se sama Nancy domnívala, podle policistů byla první a hlavní podezřelá. Nyní soud, po čtyřech dlouhých letech vyšetřování, shledal manželku z vraždy. Jak se ukázalo, jejím motivem bylo vyplacení životní pojistky za manžela ve výši 1,4 miliony dolarů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také