návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Babička si chtěla udělat stylová selfíčka. Svou marnou snahou ale pobavila rodinu i celý internet

To je tak, když se starší lidé zapojují na internet a opakují věci, které vidí u mladých. Tahle babička chtěla jen rodině poslat pěkná selfíčka z nemocnice, ale vůbec jí to nešlo.
Vydáno: 08.05.2019
Vtipná selfíčka 4
Autor: facebook.com/Barbara Pruitte Vtipná selfíčka 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jenomže jí to moc nešlo. Začala se fotit z různých úhlů, jenomže ne a ne se trefit do toho správného. Téhle dámě, Barbaře Pruitte je už sice 70 let, ale je velmi čiperná a aktivní. Protože však měla autonehodu, rozhodla se poslat rodině nějaká ta selfíčka, aby jim ukázala, že se jí už daří dobře. Poslala proto svým třem dcerám fotky svého obličeje. Jenomže to nevyšlo přesně podle představ.

 Na fotkách měla vždycky jenom půlku hlavy. Anebo se vyfotila zespoda. Dcery z toho měly srandu stejně jako jejich babička. A tak jí popichovaly, aby zkusila vyfotit lepší fotky. Babička to vytrvale zkoušela, ale prostě to nešlo. Fotky si sdílely ve skupinovém chatu. Ale naučit babičku, aby udělala selfie pořádně, se jim nedařilo. Vznikly tak vtipné fotky, které teď baví celý internet.

Článek je zařazen v: Selfie , selfíčka , babička