Virály

3. března 2019 17:25

redakce Prima Lajk

Babička si sedla na ledovec ve tvaru trůnu, aby měla dokonalou fotku. Odplula a museli ji zachraňovat

Na ledovec ve tvaru trůnu v irské leguně si sedlo už hodně lidí před ní, aby si udělali pěknou fotku. A tak je čiperná babička následovala. Nikdo ale nepředvídal, co se stane.

Paní si chtěla udělat krásnou fotku na kře ledu v irské laguně. Ledová kra ve tvaru trůnu přilákala i pozornost dalších turistů, kteří se na ní vyfotili. Judith se tak posadila na „trůn“ a čekala na super fotku. To se taky povedlo. Jenže zrovna když si na ledu hověla, stalo se něco, s čím nikdo nepočítal. Ledový trůn se uvolnil a s Judith odplaval na moře, kde se pohupoval na vlnách.

„Cítila jsem, jak se něco pode mnou hnulo, velká vlna ledovou kru vzala a já jsem málem sklouzla. Myslela jsem si, že to je bezpečné, protože se tam už před tím fotili dvě dívky zároveň a nic se nestalo,“ řekla překvapená babička. Jenže nevážila moc, takže i spolu s ledem odplavala pryč. Naštěstí v tu dobu byl poblíž kapitán Randy, který připlaval k ní a Judith zachránil, než ji to smetlo do moře.

Babička má tak zajímavé fotky na Twitteru. „Vždycky jsem chtěla být královnou, tohle byla moje šance,“ dodala pobaveně. Už by si to ale nejspíš nezopakovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také