Virály

19. ledna 2021 09:04

sarka.turcekova@gmail.com

Babička snížila věkovou hranici na Tinderu a tvrdí, že našla životní lásku! Uhádnete, kolik je jejímu snoubenci?

Babička tří vnoučat prozradila, že se jí podařilo najít životní lásku na Tinderu. Ale až poté, co připustila možnost vztahu i s mladšími muži.

50letá Sharon Hawkins se setkala se svým partnerem Perrym Hopsteinem přes Tinder poté, co snížila preferenci minimálního věku možného partnera. Minimální věk potenciálních amantů snížila na 19 let. Žena si pak začala psát s 22letým mladým mužem, s kterým si padli do oka a navzdory věkovému rozdílu se dali dohromady. A plánují dokonce svatbu. Od té doby, co se spolu veřejně ukázali, mají celou řadu kritiků, ale Sharon, která pracuje jako učitelka na střední škole, si z toho hlavu nedělá. Je prý sice dost stará na to, aby mohla být Perryho matkou, ale i tak nedovolí, aby jí to bránilo ve štěstí, když je jim spolu dobře.

V roce 2015 skončilo její dlouhé 16leté manželství. Měla sice muže svého věku, který byl na počátku skvělý, ale v posledním roce jejich vztahu se přistihla, že čím dál častěji pokukuje po mladších mužích. Nakonec jejich manželství skončilo rozvodem. O několik let později se v roce 2020 seznámila na Tinderu právě s Perrym. Když si poprvé prohlížela jeho profil, došlo jí, že je o 28 let mladší než ona. Dokonce mladší než její tři děti. Zaujaly ji na něm jeho pronikavé modré oči, hnědé vlasy a svalnaté paže. Přiznala, že jí připadal jako model. Rozhodla se to však zkusit a napsala mu. I když mu hned řekla, kolik jí je, a že by mohla být jeho babičkou, jemu to bylo jedno.

Když se setkali, nakonec skončili u ní doma a vzniklo mezi nimi silné a hluboké propojení, jako by se znali roky. Její 23letá dcera, který s ní sdílí domácnost, s tím naštěstí neměla žádný problém. O týden později se však kvůli věkovému rozdílu přestali vídat. Navzdory tomu však zůstali v kontaktu. Po několika měsících si uvědomili, že bez sebe nemohou být, a tak začali pokračovat v randění. V červnu 2020 se oficiálně stali párem, kdy se kvůli pandemii muž k ženě nastěhoval. Žena však podotkla, že jejich vztah nebyl nikdy založený jen na sexu, přestože byl vždy dobrý. Perry ji překvapil například masážemi, plnil dům okvětními lístky růží a byl romantická duše.

Jen se báli, jak bude reagovat jeho rodina vzhledem k tomu, že byla stejně stará jako jeho matka. Zpočátku jí Perry řekl, že je jí jen 40 let, aby ji příliš nešokoval, ale naštěstí ji jeho matka přijala s otevřenou náručí. Prohlásila, že je ráda, že je Perry šťastný. Nakonec to jejich rodiny přijaly, a oni jsou momentálně zasnoubeni a letos mají svatbu. Věk už je pro ně jen hloupé číslo, které jim nijak nezasahuje do života.

Sdílejte článek
Štítky láska vztah svatba Tinder věkový rozdíl babička našla lásku na Tinderu

Přečtěte si také