Virály

22. srpna 2019 16:34

redakce Prima Lajk

BIZÁR! Muž prodává za miliony kočku, která prý dokáže vyléčit kocovinu. Vážně byste mu na tohle skočili?

Že by podobnost slov kočka a kocovina přece jen nebyla tak úplně náhodná?

Pokud máte doma čtyřnohého mazlíčka, asi už jste zjistili, že jejich roztomilost je to jediné, co dokáže ulehčit vaší kocovině. Jeden muž z Ruska je ale natolik přesvědčen o jejich léčivých účincích na stavy po divokých alkoholových večerech, že se rozhodl prodat svou kočku na internetu za neuvěřitelých 185 000 liber, v přepočtu více než 5 200 000 korun – ne, vážně jsme nepřidali tři nuly navíc.

Michail Šipunov z Rostova na Donu jen považuje svou kočičku za mystickou a věří, že dokáže dělat zázraky. Vedle léčení kocoviny prý ochrání váš domov před tzv. zlým okem, tedy před prokletím, kterým může člověk přivolat drobné neštěstí, ale i závažné onemocnění, zranění, či dokonce smrt. Aby její budoucí majitelé věděli o zázračné kočce více, v inzerátu taky dodává, že má jeho mazlíček nejraději sladkosti a speciální kočičí jídlo. Je prý také aktivní a zábavná. A proč se vlastně Šipulin tohohle klenotu chce zbavit?

Místním médiím sdělil, že prý v jeho domě žijí dvě kočky, které spolu moc dobře nevycházejí. Proto došel k názoru, že se s jednou z nich musí rozloučit. Proč zrovna s tou se speciálními schopnostmi, zůstává ve hvězdách. Na inzerát mu však údajně odpovědělo už několik lidí. Nikdo z nich však nebyl ochotný zaplatit uvedenou částku. Šipunov tak nakonec slevil ze svých nároků a je ochotný o ceně smlouvat. A nemějte obavy, jestli se dozvíme, zda a kdo antikocovinovou kočičku koupil, určitě vás o tom budeme včas informovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také