Racek ulovil čivavu a možná ji snědl
Autor: iStock Racek ulovil čivavu a možná ji snědl

BIZÁR! Racek ulovil čivavu a uletěl s ní pryč. Vážně ji dokázal celou sežrat?

Publikováno: 23.07.2019
Racci jsou nevyzpytatelní... dělají nejen nálety na naše jídlo, ale dokonce i na čivavy!

reklama

Hned na úvod vás varujeme, že po přečtení tohoto článku se možná budete bát pustit své malé psíky ven. Dobrá, tak horké to asi nebude, ale z míry vás to trochu vyvést může. Podle deníku The Sun totiž v anglickém městečku Devon možná racek snědl čivavu, kterou ulovil na zahradě rodinného domu. Becca Hill, majitelka čtyřleté čivavy jménem Gizmo, nálet racka na jejího mazlíčka viděla na vlastní oči a spolu s partnerem jsou z události naprosto zničení.

Oba doufají, že racek Gizma někde upustil a on se brzy najde a ve zdraví vrátí. Přední odborník na chování městských racků Peter Rock však uvedl, že pokud tito ptáci uloví jakékoliv zvíře, které jim projde krkem, pak ho jednoduše spolknou. Tento případ by podle něj navíc nebyl zdaleka první – existují prý situace, kdy racci pozřeli celého holuba či králíka. Sama Becca tvrdí, že viděla, jak polykají celá kachňata z jejich rybníku.

Přesto doufá, že malý Gizmo incident přežil a na sociálních sítích už zveřejnila fotku svého ztraceného mazlíčka společně s výzvou, aby jí poskytli jakékoliv informace, pokud něco zahlédnou. Ačkoliv jsme na základě dostupných informací trochu skeptičtí, Becce z celého srdce přejeme, aby měl příběh její čivavy šťastný konec.

Racek v kari 1

GALERIE: Veterináři měli zachránit vzácného ptáka! Ukázalo se, že je to jen racek namočený v kari

Chutnalo jí?

GALERIE: Čivava se zhulila sušenkami s marihuanou. Pak se tvářila takhle…

reklama