Virály

14. června 2022 12:40

redakce Prima Lajk

BIZÁR TÝDNE: Slon ušlapal ženu. Poté se vrátil na její pohřeb, aby na ni šlápnul znovu. Je to vůbec možné?

Ženu dvakrát napadnul rozzuřený slov. Jednou na ní šlápnul zaživa a poté na jejím pohřbu.

K tragické, ovšem dost bizarní smrti došlo v indickém státě Urísa nedaleko přírodní rezervace Dalma Wildlife Sanctuary. Podle deníku The Times of India měla osmašedesátiletá Maya Murmu nabírat v městské čtvrti vodu, když se k ní přiřítil rozzuřený a agresivní slon, který se oddělil od zbloudilého většího stáda z nedaleké rezervace. Když se však Murmu pokusila před zvířetem uprchnout, slon na ni zaútočil a pošlapal ji.

Indka byla poté převezena do nemocnice, kde však na následky četných zranění zemřela. Už o několik hodin později se konalo poslední rozloučení, které však narušil nezvaný host. Na pohřeb přiběhl onen slon, který připravil Murmu o život, odhodil mrtvé tělo z posvátné hranice a opět na ni šlápnul. Podle místních médií čekalo rozzuřené zvíře u rozdrceného těla více než hodinu, než s řevem odběhlo.

Na hlasité volání však odpověděli další členové sloního stáda, kteří se přiřítili k obřadu před Murmuiným domem a zaútočili na skromné stavení. Celý obřad musel být posunut o několik hodin, aby si členové rodiny byli jisti, že už všichni sloni odešli a hosté jsou v bezpečí. Není známo, zda zlotřilý slon ublížil i někomu dalšímu, ale očividně měl s ženou nějaké osobní nevyřízené účty.

Sdílejte článek
Štítky smrt slon pohřeb zahraničí bizarní smrt The Times of India Indie Urísa

Přečtěte si také