Virály

10. července 2018 12:43

redakce Prima Lajk

BIZÁR! Žena požádala partnera o ruku s prstenem v Kinder vajíčku uvnitř vaginy. Jak nechutné zásnuby probíhaly?

V tomto případě byl překvapením nejen obsah Kinder vajíčka, ale i jeho umístění.

Žádost o ruku je velká životní událost. Lidé se proto snaží tento akt dovést k dokonalosti a v rámci momentu překvapení vymýšlejí nejrůznější originální způsoby, jak to udělat. Vskutku neobvyklou metodu pak zvolila jedna nejmenovaná žena z Británie, která se rozhodla překvapit partnera zásnubním prstenem umístěným v Kinder vajíčku. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby jej následně nevložila do své vaginy. Ano, čtete správně.

Žena se rozhodla využít výjimečného data 29. února, které se objevuje v kalendáři jen jednou za čtyři roky. A tak jej shledala jako ideální příležitost pro nevšední žádost. Koupila drahý prsten, složitě jej vložila dovnitř Kinder vajíčka, a to pak nejspíš s ještě většími potížemi nasoukala do své vaginy. To už musela být opravdová láska, když byla dobrovolně ochotná podstoupit takovou proceduru.

Vymyšleno to měla geniálně: vyžadovala by po partnerovi nějakou tu ruční práci, on by při ní prsten objevil, vyndal jej, klekl si na koleno a požádal ji. Možná trochu nechutné, ale přesto svým způsobem romantické. Naneštěstí se jí však vajíčko ve vagině otočilo z vertikální polohy do horizontální, a uvízlo jí tak vevnitř. Ani jeden z partnerů nedokázal vejce otočit a dostat ho ven. Žena mu tedy byla nucena položit otázku, jestli si ji vezme, bez prstenu. A její přítel přesto nadšeně souhlasil. Šťastný pár pak vyrazil do nemocnice, kde lékař ženě zaseknuté vajíčko kleštěmi vytáhl a ukázal jej čerstvému snoubenci. Ten naštěstí přijal i prsten. Pár teď spolu může šťastně žít až do smrti a mít své malé tajemství o tom, jak se vlastně zasnoubil.


Přečtěte si také