BIZÁR! Žena se vdala za svého zlatého retrívra. Proč je podle ní lepší než všichni chlapi?

Na muže neměla štěstí, tak se rozhodla provdat se za svého nejlepšího přítele, který ji nikdy nezradil. No, potíž je tak trochu v tom, že jde o jejího psa.

Elizabeth Hoad (49) je krásná žena, navíc modelka. Jenže na muže měla podle svých slov dost smůlu. I když se vypravila celkem na dvě stovky randíček, stejně ani jedna schůzka nevyšla. Většina chlapů podle ní lhala a tajila své přítelkyně. Normálního chlapa do života se snažila Elizabeth najít přes 25 let. Jenže se jí to nepodařilo. S posledním mužem, který byl „normální“, počala svého syna. Ale od té doby kde nic tu nic.

Tak se rozhodla vzít štěstí do svých rukou a už netruchlit nad hledáním pravé lásky. Provdala se tedy za svého starého psa! Její šestiletý zlatý retrívr Logan byl v útulku, odkud si ho před rokem vyzvedla. Jeho předchozí majitelé psa bili a ještě k tomu ho drželi zavřeného v malé kleci. Modelka ale psa naprosto miluje, je to prý její nejlepší parťák. Na svatbu si oblékla bílé šaty a svého psa oblékla do smokingu a nechyběl mu ani cylindr.

I když byla svatba s jejím psem spíš show, tak Elizabeth prohlásila, že už vyzkoušela snad všechny seznamovací aplikace a že už na lásku nevěří. No, myslíme si, že by to někdy měla zkusit i naživo…

Sdílejte článek

Přečtěte si také