Virály

29. ledna 2020 13:27

sarka.turcekova@gmail.com

Blbec roku! Kulturista, kterému hrozila kvůli výplním amputace rukou, si nechal napíchat obličej!

Asi mu to ještě nestačilo a je hloupý. Nic jiného se o tomhle ruském kulturistovi nickem Popeye napsat nedá.

Kulturista Kirill Tereshin přezdívaný Popeye se před celým světem ztrapnil už jednou, když musel podstoupit život ohrožující operaci kvůli výplním. Namísto toho, aby makal na svojí stravě a postavě v posilovně, tak si napíchal neodborně do paží ropnou vazelínu. To mělo za následek rozsáhlé poškození tkání a masa. Nakonec mu doktoři řekli, že jestli nepodstoupí náročnou operaci, při které mu vyjmou látku pryč z paží, může o ně přijít. Už samotná operace byla velmi riziková. Nakonec se ale šikovným lékařům podařilo mu poškozené tkáně z paží vyjmout, za což by jim měl Kirill děkovat do konce života.

Jeho případ s pažemi byl přitom dost závažný. Ropná vazelína totiž nasycuje svaly pod tkáněmi kůže i samotnou kůži. Muž si tam vstříkl asi tři litry, čímž nasytil svalové tkáně a zablokoval krevní tok. Výsledkem bylo, že tkáň začala odumírat a byla nahrazena jizvou, která je tvrdá jako strom – můžete do ní dokonce klepat a slyšet obvyklý zvuk.

Jeden by řekl, že tahle zkušenost pro něj bude poučná a on si dá s jakýmikoliv výplněmi pokoj. Ale opak je pravdou. Tentokrát už nebyl alespoň tak hloupý, aby si zase do tkáně doma neodborně napíchal nějakou látku, která tam nemá co dělat, a svěřil se do péče plastické chirurgie. 23letý kulturista si nechal napíchat lícní kosti, aby tak přetvořil jejich tvar. S výsledky je prý spokojený. Lidé na sociálních sítích ho pochopitelně kritizují, nemůžou totiž pochopit, že pro něj jedna zkušenost už nebyla dostatečně poučná. Přestože to nechal na odbornících, zřejmě trpí velkými komplexy ze svého vzhledu.


Přečtěte si také