Brazilská kráska udělala aprílový žert na svého přítele. Ten ale nevyšel, a tak se s ním rozešla

Tenhle kanadský vtípek se sexy modelce moc nevydařil.

Influencerka a modelka Cris Galera se se svými fanoušky podělila o zážitek z loňského aprílu, který tak úplně nevyšel podle jejího plánu. Chtěla si vystřelit ze svého partnera, a tak mu řekla, že by s ním chtěla jít na swingers párty. „Myslela jsem, že 1. duben bude skvělá příležitost, abych zjistila, jaký na to má vůbec názor. Věděl, že já na tyhle věci nejsem,“ nechala se slyšet sexy playmate.

Poslala mu esemesku s tím, že se jedna taková párty koná už za pár dní a zarezervovala na ní dvě místa. „Odepsal úplně v euforii, že přesně tohle si vždycky přál. To mě zklamalo,“ podotkla kráska, která vztah raději okamžitě ukončila. „Byl smutný, že jsem lhala, ale já bych nikdy nešla na swingers,“ dodala.

Brazilská modelka už v minulosti vyvolala dost velkou vlnu kontroverze poté, co na sociální síti oznámila, že se provdala sama za sebe. „Ano, lidi, je to pravda! Dostala jsem se na vlnu sologamie a provdala jsem se za sebe,“ napsala před časem Galera na svém instagramovém profilu. Manželství jí ale dlouho nevydrželo a po 90 dnech požádala o rozvod. Prý potkala někoho speciálního.


Přečtěte si také