Virály

18. ledna 2023 10:36

redakce Prima Lajk

Nenáviděná Britka nazvala ženy, které chodí do fitka, blbkami. Prý stačí mít sex 2x denně

Influencerka opět provokovala a naštvala své fanoušky dalším kontroverzním tvrzením.

Jednačtyřicetiletá Carla Bellucci patří na sociálních sítích k těm kontroverznějším influencerkám. Už několikrát totiž naštvala své sledující bizarními vyjádřeními, nepočítaje fakt, že se v minulosti o Vánocích chlubila tím, že svým dětem nekoupila žádné dárky a místo toho nadělila prezenty sama sobě v hodnotě 230 tisíc korun. Nyní ale čtyřnásobná matka zašla ve svém namyšleném chování ještě dál.

Kritizovala totiž všechny další maminky, které se nestarají o svůj zevnějšek, a do toho stihla urazit i ty, které chodí do fitka – nazvala je hlupačkami. Podle ní totiž stačí mít dostatek sexu, aby si žena udržela fyzičku a zhubla z velikosti L na S, jak se to podařilo jí samotné. „Když máte skvělý sex, nemusíte vůbec chodit do fitness centra,“ nechala se vychloubačně slyšet Carla s tím, že s manželem si užívají postelových hrátek dvakrát denně.

„Nechápu všechny ty matky, které utrácí tisíce za členství ve fitkách. Prostě si zasoulož dvakrát denně a bude ti to jako tělocvik stačit. Přísahám, že čím víc chodí do posiloven, tím tlustší jsou. Asi tam prodávají dobrá kafíčka a zákusky,“ nebrala si servítky influencerka a rýpla si ještě víc. „Přestaňte chlastat láhev vína denně a sedět u Netflixu. Nejhorší je, když někdo chodí denně do fitka a pak je vidíte s dvojitým latté v ruce a hrozně se diví, že posilovna nezabírá,“ ukončila nekompromisně svůj hejt Carla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také