Práce agenta CIA 1
Autor: MGM Práce agenta CIA 1

Bývalá agentka CIA odhalila, co potřebujete k tomu, abyste mohli být špiónem!

rd. Publikováno: 01.10.2020
Jak se dělají špióni?

reklama

Je docela běžné, že děti chtějí být v mládí vojáky, policisty nebo tajnými agenty. Jenže pak všichni vyrosteme a zjistíme, že získat takovou profesi není zase tak jednoduché. Obzvlášť v případě agentů je to vlastně extrémně náročné. Bývalá zaměstnankyně CIA teď popsala, co vlastně člověk musí splňovat, aby se mohl stát špionem.

První věcí je, že se musíte zcela odloučit od vlastní rodiny. Rodinní příslušníci zpravidla nevědí, co děláte ani kde. Celý proces navíc začíná zdlouhavou prověrkou toho, jaký jste do té doby žili život, například kde jste posledních deset let bydleli, co jste měli za práci, jaké máte vzdělání, z jaké pocházíte rodiny a tak dále.

Pakliže postoupíte do dalšího kola, jste převezeni na tajné místo, kde začíná tvrdý trénink. Ten zahrnuje nejen fyzické zkoušky, ale i psychické. Žena rovněž popsala, že člověk musí být přizpůsobivý, vyznat se ve světě, umět to s lidmi a mít velký důvtip. Což jsou vlastnosti, se kterými se většinou musíte narodit nebo je pochytit už od malička. Tak co, myslíte, že byste na to měli?

Chtěli byste pracovat pro společnost PlayStation? 1

Práce snů? PlayStation chce najmout lidi na hraní her. Kolik si můžete vydělat?

reklama