Řetězec sport barů Hooters
Autor: istock.com Řetězec sport barů Hooters

Bývalá servírka ze sexy restaurace Hooters odhalila bizarní proces u pohovoru. Co po ní chtěli?

Tamara F. Publikováno: 03.10.2022
Někdejší servírka ze známé restaurace se rozpovídala o pracovních zkušenostech.

reklama

Bývalá číšnice Selena Silveira ze známé restaurace sport barů se podělila o své zkušenosti z pracovního pohovoru. Na sociálních sítích fanouškům odhalila, jaké to je pracovat v restauraci a odhalila bizarní proces pohovoru, díky kterému dostala místo servírky. Podle youtuberky trval celý pohovor asi jen 10 minut a začal standardními otázkami. Poté ale přišla část, která byla jedním slovem divná.

Selena se ucházela o místo číšnice v Hooters hlavně kvůli tomu, aby si přivydělala nějaké peníze při škole. Prvním kolem pohovoru prý prošla bez problému a zaměstnavatel se zdál být podle jejich slov milý a slušný.  Potom ji ale požádal o to, že si jí potřebuje vyfotit – a to obličej i celé tělo. Jak se totiž ukázalo, a není to vlastně žádné překvapení, zaměstnavatelé se rozhodují přijmout servírky na základě vzhledu.

Koneckonců to dává smysl, vždyť řetězec restaurací je víc než pro své jídlo proslavený právě sexy servírkami v titěrných a upnutých outfitech. „Hooters vás nenajímá jen jako servírku. Najímá vás jako Hooters dívku, což je něco jako casting modelek,“ vysvětlila Selena s tím, jak to ve skutečnosti funguje. Zároveň dodala, že i když si tam dívky vydělají slušné peníze, musejí dodržovat „přísnou imageovou politiku“, přesto to však podle influencerky stojí za to.

Nejvíc sexy servírky z Hooters

GALERIE: Žhavá restaurace Hooters vydala sexy kalendář pro rok 2022. Po tomhle zaručeně budete mít hlad

reklama