Virály

14. června 2022 16:26

redakce Prima Lajk

Bývalý reprezentační brankář znovu v problémech! Po útoku na přítelkyni napadl i svého otce

Problémy brankáře Patrika Bartošáka pokračují.

Chytal na olympiádě, na mistrovství světa i v NHL. Bývalý český reprezentační brankář Patrik Bartošák ale nedávno znovu propadl svým psychickým problémům a stejně jako v minulosti to vypadá, že je s jeho kariérou konec. A tentokrát už nejspíš definitivně.

Bartošák byl poprvé obviněný a odsouzený v zámoří v roce 2017 v případu domácího násilí, kdy měl napadnout a škrtit svou tehdejší americkou přítelkyni. Kauza znamenala konec angažmá v zahraničí a málem i konec kariéry úplný. Jenže tehdy Bartošák vyhledal pomoc a zdánlivě to vypadalo, že se z problémů vyseká. Dokonce se dostal i do Třince. Jenže pak ho policie chytila v roce 2019 opilého za volantem, a on se musel rozloučit i s touto prací, aby pokračoval v léčení. Nakonec se dostal až do finského hokeje, kde to chvíli vypadalo, že se konečně zklidní. Dokonce založil i rodinu s novou ženou, s níž má dvě malé děti. Jenže démoni se nedávno znovu ozvali.

Bartošáka totiž podle informací serveru Blesk.cz čerstvě obvinil otec z toho, že ho chytil pod krkem a fyzicky napadl. Důvodem byla snaha synovi domluvit poté, co se mu ozvala rodina manželky Bartošáka, že o něj i z něj mají strach, a jestli by mu otec nemohl domluvit. Dopadlo to špatně a Patrikův táta se tak rozhodl obrátit na policii. Důvodem je, že nechce, aby v budoucnu Bartošák případně ublížil i někomu dalšímu. Hokejista se k novému obvinění vyjádřil pouze skrze svého právníka. Ten vše popřel a místo toho tvrdí, že duševními problémy trpí samotný otec.


Přečtěte si také