návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Černoši se ptali bělochů na otázky, které je vždycky nejvíc zajímaly! Co všechno chtěli vědět?

Jaké otázky si kladou černí lidé na téma bělochů?
Vydáno: 05.04.2019
Černoši pokládali otázky bělochům 2
Autor: istock.com Černoši pokládali otázky bělochům 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Perspektiva. Kdyby všichni lidé na světě měli lepší perspektivu, polovina problémů, kterým dnes čelíme, by zmizela. Ale vysvětlete to těm, kteří vás nechtějí poslouchat, že jo. Každopádně perspektiva je něco, co se teď snažilo získat i několik černochů na Facebooku. A mluvíme takhle obecně proto, že to bylo doslova takhle obecné.

Ve facebookové diskuzi označené „okay black people… ask white people one question you always wanted to know“ totiž bloger Mookie the Magnificent začal pokládat otázky, které ho u bělochů vždycky nejvíc zajímaly. Po něm se pochopitelně přidali i další, nakonec tak vzniklo pár celkem zajímavých dotazů, které… hádáte správně, umožnily všem dotyčným získat o něco lepší perspektivu. Nebo se aspoň upřímně pobavit, protože tyhle dotazy byly místy fakt bizarní!

1. „Proč nenosíte kalhoty v zimě?“

2. „Proč nepoužíváte krém na ruce?“

3. „Proč bělochy tolik baví sitcom Přátelé?“

4. „Proč jste nám dali Iggy Azaleau?“

5. „Proč končíte hádky frází: „Ok, kámo.“?

6. „Proč nezvládáte vyslovovat černá jména jako Daquan, Davante, Junita, Kaneisha, Tamika, Marshea, ale zvládáte jména jako Schwarzenegger, Galifianakis a LaBeouf úplně v pohodě?

 

 

Každopádně pokud vás to zajímá víc, můžete diskuzi navštívit zde.

Článek je zařazen v: otázky , černoši , běloši , perspektiva , Facebook