Česká OnlyFans kráska Xholakys oslavila narozeniny. Jak to vypadá s její rakovinou?

rd. Publikováno: 01.11.2022
Xholakys oslavila 24. narozeniny. Co oznámila fanouškům?

reklama

Česká kráska Valérie Holáková aka Xholakys před nějakou dobou oznámila, že si bere od sociálních sítí pauzu (kromě OnlyFans, jelikož je to její hlavní zdroj příjmu…). Teď se ale čerstvě vrátila, aby oslavila vlastní 24. narozeniny a zároveň fanouškům poskytla update k jejímu stavu.

Xholakys totiž před časem prozradila, že má nádor na mozku, a že momentálně neví, jestli se bude jednat o rakovinu vážnou a smrtelnou nebo jenom menší ložisko, které půjde odstranit a není život ohrožující. Nyní tak fanouškům pověděla, že definitivní odpověď by měla znát už tento měsíc.

Zároveň popřela spekulace, že si zdravotní problémy vymýšlí, organizátorům Clash of the Stars údajně poslala kopii lékařské zprávy a v případě, že bude zdravá, se chce účastnit dalšího kola. Stejnou kopii pak prý pošle každému, kdo by o ní pochyboval. Každopádně své instastories naplnila různými příběhy (kde mimo jiné naráží i na CotS) a nakonec dodala, že se zase na nějaký čas odmlčí, současná situace pro ni totiž není vůbec snadná. Nové fotky tak fanoušci najdou už opět jenom na jejím OnlyFans. A jak Xholakys neustále připomíná, klidně by mohly být i její poslední…

Adriana Chechik přiznala, že byla těhotná 1

VIDEO: Brutální odhalení pornoherečky se zlomenými zády. V době nehody byla těhotná!

reklama