Virály

12. prosince 2022 16:13

redakce Prima Lajk

Cestovatel v čase prozradil, jaká katastrofa čeká Ameriku. Vážně se tohle za 11 let stane?

Co čeká na Ameriku podle týpka, co tvrdí, že je z budoucnosti?

Co by to byl za konec roku, kdybychom před Vánoci nedostali žádné nové předpovědi budoucnosti. Ta následující pak pro jistotu rovnou pochází od člověka, co tvrdí, že k nám přicestoval z budoucnosti. A jaká je tedy jeho vize pro lidstvo v následujících několika letech?

Inu, pochopitelně špatná, protože jinak by asi nikoho nezajímala. Tentokrát ovšem jedinec přišel s velmi konkrétním varováním. Podle všeho se totiž na Ameriku řítí nesmírná katastrofa, kdy na území Spojených států za 11 let spadne obří meteorit. Prý přitom zemře polovina Američanů.

@realtiktoktimetraveler

❗Shocking Event on August 25th❗#fypシ #fyp #xyzbca #upcoming #soon #scary #event #date #space #share #warning #beready #scientist #creepyfacts #creepy #astrologists #astrologist #asteroid #alien #aliens #earth #viral #time #travel #timetravel #date #world #event

♬ Interstellar (Main Theme) - Random Piano

Nicméně žádné strachy, tenhle meteorit lidstvo jako takové nevyhladí. Koneckonců cestovatel v čase na svém TikToku tvrdí, že pochází z roku 2236, pár stovek let tady tudíž ještě určitě budeme. Tedy – my asi úplně ne – ale aspoň naši potomci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také