Virály

30. listopadu 2022 12:52

redakce Prima Lajk

Cestující chtěla během letu otevřít dveře letadla! Neuvěříte, jaký bizarní důvod k tomu měla

Žena musela být na palubě letadla zpacifikována.

Měl to být úplně obyčejný let z Houstonu v Texasu do Columbusu v Ohiu, ale jedna z cestujících, Elom Agbegnin, se ho rozhodla narušit „božím“ činem. Během cesty totiž proklouzla mezi letuškami do zadní části letadla a pomocí nouzové páčky se pokusila otevřít boční dveře. „V jednu chvíli tam prostě jen stála a upřeně zírala na dveře,“ popsal situaci jeden ze svědků.

Podezřelého chování ženy si ale naštěstí včas všiml jeden z duchapřítomných pasažérů a bláznivou ženu okamžitě zpacifikoval. Podle informací se Agbegnin zuřivě bránila a cestujícího opakovaně kousla do stehna. Piloti museli nakonec s letadlem nouzově přistát na letišti v Arkansasu, aby byla agresivní žena předána do rukou federálním agentům.

Tím zdaleka nejšílenějším byl ale motiv Američanky. Soudní dokumenty odhalily, že Agbegnin neustále opakovala jednu a tu stejnou větu: „Ježíš mi řekl, abych odletěla do Ohia a Ježíš mi také řekl, abych otevřela dveře letadla.“ Podle informací žena cestovala sama bez zavazadel a o neplánované cestě ani neřekla svému manželovi. Američanku nyní čeká soud, který rozhodne o její budoucnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také