Brent Rambo.
Autor: youtube.com/Estupivideces Brent Rambo.

Chlapec, který se stal vtipným meméčkem, teď pracuje pro Facebook! Pomohla mu sláva?

sis. Publikováno: 22.12.2020
Dítě ze slavného vtipného meméčka, které kdysi proletělo celým internetem, dnes pracuje na velmi dobré pozici.

reklama

Brent Rambo, slavný kluk z tohoto meméčka, se proslavil na internetu tím, že se na počátku 90. let zúčastnil propagačního videa pro počítače Apple. Na konci videa je vidět, že používá počítač Mac a píše tehdejšímu generálnímu řediteli Johnu Sculleymu, aby mu řekl, jak moc se mu tento stroj líbí. Napíše: "Vážený pane Sculley, Mac vládne světu. Váš přítel z Mac, Brent Rambo." A pak v okamžiku, kdy si pravděpodobně neuvědomil, že mu to změní život, zvednul na kameru se směšným výraznem palec nahoru. Od té doby se stal tento GIF běžnou internetovou reakcí a lze ji snadno najít na klávesnici GIPHY. Tuto klávesnici GIPHY mimochodem nyní vlastní současný zaměstnavatel společnosti Rambo.

V pátek ráno sdílel zaměstnavatel Instagramu Benny Wong obrázek Ramba a napsal, že se dozvěděl, že teď kluk ze slavného meméčka pracuje na Facebooku. To podnítilo mnoho dalších lidí pracujících ve světě sociálních médií, aby se s ostatními podělili o svou historku, jak se dozvěděli o Rambově dvojím životě jako internetovém memu – většinou psali, že je to překvapilo, nebo že taky byli šokovaní. Rambovo zaměstnání na Facebooku potvrdila také známá technologická leakerka Jane Manchun Wong. Rambo má novou práci i na svojí stránce na Linkedinu. Od ledna pracuje jako ředitel společnosti pro síťové inženýrství a infrastrukturu.

Jeho kariéra ho přivedla od start-upů dotcom na počátku 2000s k viceprezidentovi pro technologie v Sony Online Entertainment. Poté veřejně odpověděl na několik otázek, a řekl, že má stále velkou lásku k produktům Mac. I když připustil, že je "jen technickým závislákem", spíše než oddaným fanouškem Mac, Macbook je bezpochyby oblíbeným strojem při cestování.

 

 

Facebook Datingv době pandemie

Facebook spustil vlastní seznamku v Česku. Nabízí speciální sociální funkce

reklama