Virály

15. ledna 2020 12:26

sarka.turcekova@gmail.com

Chlápek, který se loni počůral u soudu, se na posledním slyšení pokadil. Jaký verdikt si musel vyslechnout?

Tomuhle chlápkovi nestačily jeho ohavné zločiny, když byl u soudu, tak se tam doslova pokálel do kalhot, a pak s výkaly ještě manipuloval.

Isham, 49letý muž, je obviněný ze znásilnění a čelí také dvěma obviněním ze sexuálního napadení dvou čtrnáctiletých obětí. Když byl loni přítomný na jednání u soudu, tak se nejen pomočil do kalhot, ale ještě navíc vytáhl svůj penis a ostatním ho ukazoval. Po tomhle incidentu soudce přerušil jednání a muž byl vzatý k psychiatrickému posouzení. Označili ho ale za duševně zdravého. Další jednání, které se odehrálo tento rok, se taky neobešlo bez komplikací. Muselo být odloženo o jednu hodinu. Obviněný totiž řekl, že musí jít na toaletu, přesto se ale pokadil do kalhot na cestě do koupelny.

Protože odmítl, aby ho převlékli, vrátil se k soudu tak, jak byl, a na židli dali plastovou fólii. To samozřejmě způsobilo neuvěřitelný smrad. Připomněli mu, že by se měl na příště vyvarovat jakýchkoliv věcí, které jen zdržují řízení – soudce si dokonce ověřil, že muž nemá žádné zdravotní problémy, které by lékař zjistil a které by měly vliv na kontrolu jeho střev. To ale nebylo všechno. Ukázalo se, že měl muž výkaly taky na košili, což měl údajně udělat naschvál, protože neexistuje žádná přirozená možnost, jak by se tam jinak dostaly.

Muž je obviněný kvůli sexuálním útokům v krátkém čase, kdy lákal dívky do svého domu pod nějakou záminkou. Tam je pak měl znásilnit a celý proces si natočit. Poté jim vyhrožoval, že jestli to někomu řeknou, videa zveřejní… Poté, co se zašpinil u soudu vlastními výkaly, údajně rozmazal ho*no taky po skleněném panelu u soudu a zeptal se tlumočnice, jestli by chtěla obličejovou masku. Za jeho ohavné činy mu hrozí až 20 let vězení.

Sdílejte článek
Štítky soud virály

Přečtěte si také