Virály

20. listopadu 2019 14:01

sarka.turcekova@gmail.com

Chlápek omylem převzal balíček pro souseda a našel v něm obří dildo. Jak se tvářil, když mu ho vracel?!

Už se vám možná někdy stalo, že jste měli před dveřmi balíček, o kterém jste si mysleli, že je pro vás. Stejná situace se stal a mladému muži v Pensylvánii.

Balíček našel 27letý Cody položený před domem, myslel si ovšem, že to bude pro někoho ze spolubydlících, tak ho vzal dovnitř, aniž by věděl, co je uvnitř. Ještě, aby toho nebylo v tomto trapném příběhu málo, se svým sousedem – kterému byl balíček původně určený – nikdy nepromluvil. Za normálních okolností by balíček vzal dovnitř a položil ho, dokud se k němu někdo ze spolubydlících nepřihlásil, balíčku se ale propadlo dno.

A ven propadl skutečný obsah balíčku. Když viděl, co je uvnitř, zůstal Cody v šoku. To, že to byla erotická hračka, na tom by ještě nic tak divného nebylo. Ovšem uvnitř se nacházelo obrovské černé dildo takových rozměrů, že by se za něj nemusel stydět ani středně velký kůň. Dildo měřilo snad 35 centimetrů. Radši si ani nechtěl představovat, co s takovýmhle velikánem u sebe doma asi dělají.

No, bál se ale, že bude muset zaklepat u sousedů a říct jim, že nechtěně otevřel jejich dildo, tak se pokusil krabici přebalit a hodil ji k sousedům. Všechno se ale změnilo ještě k horšímu. Cody krabici totiž nechal u špatných sousedů, takže pak musel zřejmě ještě někdo jiný předat dildo konečně jeho pravým majitelům. Od té doby prý sousedy, kterým bylo dildo určeno, neviděl. Asi prý moc nevycházejí. No, když nic jiného, alespoň tahle jeho vtipná historka baví celý internet a byla sdílena na deset tisíckrát.


Přečtěte si také