návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Chlápek přestal být veganem a začal jíst maso! Co teď lidem ohledně bývalé diety vzkazuje?

Teď už bývalý vegan promluvil o svých zkušenostech s rostlinnou a živočišnou stravou.
Vydáno: 14.07.2020, sis
Bývalý vegan ničeho nelituje 1
Autor: instagram/Robb Wolf Bývalý vegan ničeho nelituje 1

Diskuze ohledně stravování byla vždy žhavá, obzvláště pokud se jedná o veganství. Robb Wolf byl veganem, po několika letech zkušenosti s touto stravou se však navrátil zpět k masité stravě. Bývalý vegan teď prohlašuje, že jíst maso je pro lidi dobré, jen jde o to zajímat se o to, z jakých zdrojů maso pochází. Hlavně doporučuje jíst droby, protože ty jsou podle něj plné živin a jsou ideální k zařazení do zdravého jídelníčku.

Kromě toho je podle něj tělo schopné absorbovat víc železa z masa než z rostlin. Živočišná bílkovina je podle jeho zkušeností zdravá a měla by být konzumována. Před 20 lety byl přitom sám veganem. Trpěl však ulcerativní kolitidou, vážil málo a jeho tělo mělo problémy se vstřebáváním živin. Také někteří další vegani přiznali podobné problémy se zažíváním. Robb si hlavně myslí, že je lepší jíst maso, které je získáno z co nejlepších podmínek, ať už se jedná o prasata či krávy – záleží při tom na tom, co zvířata jedí a v jakém prostředí žijí.

 

Vegan

VIDEO: Vegan přiznal, že nemohl kvůli stravě dosáhnout orgasmu. Pak ale začal jíst maso a konečně se zadařilo

Článek je zařazen v: vegan , strava , veganská strava

reklama