kokain
Autor: istockphoto kokain

Chlápek spadl při močení do šachty. Při jeho záchraně našli policisté drogy za čtvrt milionu. Co mu na to řekli?

sis. Publikováno: 06.05.2020
Když si chtěl ulevit, tak při tom spadl do hluboké šachty a jeho kamarád musel zavolat pomoc. Asi nečekali, že se policajti budou zajímat o úplně jinou věc.

reklama

Dva kamarádi na Slovensku zřejmě někam cestovali v autě. A neměli tak zcela čisté svědomí. Těžko říct, co jim muselo běžet hlavou, když si jeden z nich odskočil na malou a spadl při tom do nebezpečné šachty. Nezbývalo jim než zavolat pomoc, aby se jeden z nich dostal ven. Jenomže policisté, kteří jim přispěchali na pomoc, si při tom všimli nějakých sáčků v jejich autě.

Muže převezli do nemocnice poté, co ho vytáhli z šachty. Jejich story byla taková, že tam čekali v půl páté ráno na jejich známého, který je automechanik, protože mají porouchané auto. Při tom si prý kamarád odskočil a spadl do šachty. Když pak ale 30letý Juraj, který pro kamaráda volal záchranu, měl ukázat policistům svoje doklady od auta, všimli si v kufru něčeho podezřelého.

Uvnitř kufru měl schované sáčky s tlakovým uzávěrem a mikrováhy. Proto si vyžádali souhlas k prohlídce vozidla od prokurátora a našli v kufru drogy. Ovšem ne jen dávku pro jednoho člověka. Konkrétně zabavili 2 205 dávek pervitinu, 6 dávek extáze, 16 dávek kokainu a jednu dávku marihuany. Muž se to pak ještě snažil všemožně „zakecat“, nabízel policistům peníze, hodinky nebo i drogy, pokud to nebudou řešit. To mu ale nepomohlo a byl obviněný z drogové trestné činnosti a pokusu korupce, za což mu hrozí 10 až 15 let vězení.

olizovani pandemie

VIDEO: Chlápek olizoval zvonek na dveřích, aby splnil hloupou výzvu. Vážně se lidi nikdy nepoučí?

reklama