Virály

1. prosince 2019 14:42

sarka.turcekova@gmail.com

Chlápek utratil přes 2 miliony na plastikách, aby vypadal jako slavná celebrita. Přijde kvůli tomu o nos?

Posedlost vzhledem je bohužel už dnes na denním pořádku a dokazuje to i 25letý Nathan, který touží vypadat přesně jako jeho oblíbená celebrita.

Muž, který utratil už přes dva miliony korun za plastické a kosmetické úpravy zevnějšku. Nathan Thursfield dělá všechno proto, aby vypadal jako jeho idol Katie Price, zdá se ale, že je teď překvapený, když se mu po rhinoplastice začíná hroutit nos. Vyjádřil se ve smyslu, že je asi osmdesátiprocentní šance, že chrupavka v jeho nose nemusí vydržet poslední operaci, na kterou se chystá. A že by se mohla zhroutit. Přesto na ní „samozřejmě“ jde.

Musel dokonce podepsat všechny právní dokumenty, aby nemohl případně podniknout právní kroky proti lékaři v případě, že se nos zhroutí, což je velmi pravděpodobné. Ti mu dle svého svědomí určitě další operaci nedoporučují, Nathan ale chce vypadat přesně jako jeho oblíbený idol. Nos si však chce nechat udělat podobně jako ho má Kylie Jennerová.

Jeho nos po všech těch operacích už krvácel tak, že si musel zavolat sanitku, protože se mu špatně dýchalo. Ale jak sám říká, to je nic, prý to očekával horší. Mimo nosu už podstoupil všemožné úpravy jako je liposukce, botox, bradavkové implantáty, či výplně tváří, rty nebo zuby.


Přečtěte si také