Virály

22. května 2019 13:39

redakce Prima Lajk

Chybí vám Hra o trůny? Těchto 5 nových seriálů ji má v příštích letech nahradit!

Jaký seriál se stane příští Hrou o trůny?

Hra o trůny je konečně u konce, a ať už si o jejích kvalitách myslíte cokoliv, na jedné věci se shoduje každý. Nic podobného jako byl tento fenomenální seriál už nejspíš jen tak nezažijeme. To ale neznamená, že se o to jiní nepokusí. V příštích letech se totiž v televizi objeví hned několik projektů, které by se s trochou štěstí klidně mohly stát příští Hrou o trůny. O jaké jde a kdy se jich dočkáme?

1. Pán prstenů

Seriálový Pán prstenů se reálně začal chystat před pár měsíci, tvůrci do něj každopádně hodlají vysypat opravdu obří rozpočet, obdobím navíc půjde o prequel k filmové trilogii, takže nás čeká plno nových postav a událostí, které znají maximálně čtenáři předloh. Zatím není jasné, kdy seriál dorazí, už teď je ale jasné, že to bude zatraceně velké.

2. The Mandalorian

Nově se v televizi podíváme taky do světa Star Wars. Chystaný seriál The Mandalorian bude sledovat samotářského lovce odměn na kraji známé galaxie a podle všeho půjde o pěkně drsnou podívanou. V hlavní roli se objeví Pedro Pascal ze Hry o trůny a my se nemůžeme dočkat.

3. His Dark Materials

Bavil vás knižní Zlatý kompas, ale neužili jste si filmovou adaptaci? Tak nebojte, HBO a BBC totiž chystají nový seriál, který má premiéru už letos, a podle první ukázky to bude solidní fantasy zábava. V hlavních rolích se objeví James McAvoy a Dafne Keen, kterou můžete znát z Logana.

4. Kronika Královraha

Seriálová adaptace knih Patricka Rothfusse zatím postupuje velmi pomalu, kdo však knihy četl, ten ví, že jsou natolik obsáhlé, že tento projekt nelze uspěchat. Děj se nedá moc shrnout, v podstatě se ale jedná o mix Harryho Pottera a Hry o trůny. Jo, a má to taky draky.

5. Spin-off Hry o trůny

Prozatím byl oficiálně schválen pouze jeden pilot nového spin-offu Hry o trůny, jenž se má odehrávat tisíce let před událostmi hlavního seriálu. Nové postavy, nové zápletky, úplně jiný styl vyprávění. Natáčení proběhne ještě letos a premiéra by mohla potenciálně být už příští Vánoce, tvůrci ovšem opakují, že nechtějí nic uspěchat. Jo, a G. R. R. Martin s tvorbou seriálu pomáhal, takže fanoušci trůnů se nemají čeho bát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také