návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Chybí vám Hra o trůny? Těchto 5 nových seriálů ji má v příštích letech nahradit!

Jaký seriál se stane příští Hrou o trůny?
Vydáno: 22.05.2019
Jaké seriály nahradí Hru o trůny? 2
Autor: Lucasfilm Jaké seriály nahradí Hru o trůny? 2

Hra o trůny je konečně u konce, a ať už si o jejích kvalitách myslíte cokoliv, na jedné věci se shoduje každý. Nic podobného jako byl tento fenomenální seriál už nejspíš jen tak nezažijeme. To ale neznamená, že se o to jiní nepokusí. V příštích letech se totiž v televizi objeví hned několik projektů, které by se s trochou štěstí klidně mohly stát příští Hrou o trůny. O jaké jde a kdy se jich dočkáme?

1. Pán prstenů

Seriálový Pán prstenů se reálně začal chystat před pár měsíci, tvůrci do něj každopádně hodlají vysypat opravdu obří rozpočet, obdobím navíc půjde o prequel k filmové trilogii, takže nás čeká plno nových postav a událostí, které znají maximálně čtenáři předloh. Zatím není jasné, kdy seriál dorazí, už teď je ale jasné, že to bude zatraceně velké.

2. The Mandalorian

Nově se v televizi podíváme taky do světa Star Wars. Chystaný seriál The Mandalorian bude sledovat samotářského lovce odměn na kraji známé galaxie a podle všeho půjde o pěkně drsnou podívanou. V hlavní roli se objeví Pedro Pascal ze Hry o trůny a my se nemůžeme dočkat.

 

3. His Dark Materials

Bavil vás knižní Zlatý kompas, ale neužili jste si filmovou adaptaci? Tak nebojte, HBO a BBC totiž chystají nový seriál, který má premiéru už letos, a podle první ukázky to bude solidní fantasy zábava. V hlavních rolích se objeví James McAvoy a Dafne Keen, kterou můžete znát z Logana.

 

4. Kronika Královraha

Seriálová adaptace knih Patricka Rothfusse zatím postupuje velmi pomalu, kdo však knihy četl, ten ví, že jsou natolik obsáhlé, že tento projekt nelze uspěchat. Děj se nedá moc shrnout, v podstatě se ale jedná o mix Harryho Pottera a Hry o trůny. Jo, a má to taky draky.

5. Spin-off Hry o trůny

Prozatím byl oficiálně schválen pouze jeden pilot nového spin-offu Hry o trůny, jenž se má odehrávat tisíce let před událostmi hlavního seriálu. Nové postavy, nové zápletky, úplně jiný styl vyprávění. Natáčení proběhne ještě letos a premiéra by mohla potenciálně být už příští Vánoce, tvůrci ovšem opakují, že nechtějí nic uspěchat. Jo, a G. R. R. Martin s tvorbou seriálu pomáhal, takže fanoušci trůnů se nemají čeho bát.

Jaká je minulost Nočního krále?

Nový seriál odhalí minulost Nočního krále ze Hry o trůny! Kdy se ho dočkáme?

Kdo mohl hrát Daenerys ve Hře o trůny? 2

Tahle hvězda Avengers mohla hrát Daenerys ve Hře o trůny! Konkurz pro ni dopadl TRAGICKY. Co se stalo?

Článek je zařazen v: Hra o trůny , Star Wars , Pán prstenů , The Mandalorian , seriály , fanoušci , televize

reklama