návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Číňané vyhazují z oken mazlíčky kvůli koronaviru! Uvěřili hoaxu a myslí si, že jim to pomůže

Lidé se tolik obávají přenášení koronaviru, že začali v Číně vyhazovat svoje domácí mazlíky oknem! Dělají to proto, že uvěřili hoaxu, že mají koronavirus přenášet kočky a psi.
Vydáno: 02.02.2020
Smutné fotky. Majitelé vyhodili mazlíčky z okna 3
Autor: Twitter.com/@kaiyanchen1208 Smutné fotky. Majitelé vyhodili mazlíčky z okna 3

Některá média uvedla falešné informace ohledně toho, že zvířata mají být přenašečem koronavirus. Díky tomu pak Číňané Mnozí obyvatelé Číny hoaxu uvěřili a snažili se svých psů nebo koček rychle zbavit. Bohužel, protože se o svoje zdraví báli, tak mazlíčky začali někteří vyhazovat přímo z oken nebo balkonů svých bytů. Tak jim připravili ukrutnou smrt dopadem z velké výšky. Na mnoha místech se tak nacházejí na ulicích mrtví psi a kočky. Přitom se v řadě případech prokázalo, že majitelé ani nebyli infikovaní. Případy narůstaly poté, co doktor Li Lanjua prohlásil, že když přijdou mazlíčci do kontaktu s nakaženými pacienty, tak by pak měli zůstat v karanténě. Další média pak ale zprávu zkreslila a lidé uvěřili, že právě zvířata mohou být přenašečem koranoviru.

Článek je zařazen v: koronavirus , virus , nákaza , Číňané , Čína , Asie , epidemie

reklama