návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Dcera po letech zjistila, že její otec byl sériový vrah. Jak to, že na to nepřišla dřív?

Žila poklidným životem se svojí rodinou. Tatínka měla moc ráda. Když ale po letech zjistila, co je doopravdy zač, celý život se zhroutil jak domeček z karet.
Vydáno: 12.01.2019
Sériový vrah
Sériový vrah Autor: Wikipedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Umíte si představit, že je člen vaší rodiny jedním z nejhorších sériových vrahů dvacátého století? Bohužel, přesně tohle se stalo Kerri Rawsonové, když po letech zjistila, že její otec Dennis Rades brutálně zabil 10 lidí během dvaceti let. Zatčen byl až v roce 2005. Ale co se dělo do té doby?!

Kerri napsala knihu Dcera sériového vraha. Tam vysvětluje, jak jedné noci v roce 1985, když jí bylo 6 let, na kterou nikdy nezapomene. „Stalo se to té noci. Byla jsem vyděšená. Náš dům se otřásal a já jsem si vlezla do postele k mamince. To bych nemohla, kdyby byl táta doma. Od té noci naše sousedka zmizela,“ vzpomíná Kerri.

Sousedka ale byla jen jednou z obětí jejího otce. Ten si po vraždách nechával malý suvenýr – dámské kalhotky. „Všechno, co jsem si o tátovi myslela a co jsem na něm měla ráda, bylo pryč. Celý život jsem žila ve lži,“ řekla. Rodina mu ale přesto napsala, že jednu jeho část stále milují. Chápou ale, že s tou druhou částí je něco… špatně.

No, co na co říct. Odpustili byste vy svému tátovi, že zavraždil desítku lidí?

Barbie killer  - Obrázek 1

Panenka Barbie jako sériový vrah. Kam se na ní hrabe Chucky

Je libo otrávené jablko? Pesticidem nebo novičokem?

Vrah z rodiny novičoků má na svědomí více než čtvrt milionu otrav