Virály

26. prosince 2019 16:05

sarka.turcekova@gmail.com

Dcera zahlédla na fotce youtuberky svého otce a myslela si, že je nevěrný! Vše ale dopadlo úplně jinak

Tohle je něco, s čím asi fakt youtuberka nepočítala. Když se vyfotila na náměstí, v pozadí naprostou náhodou stál otec jedné z jejích fanynek. A byl nevěrný.

Když sdílela influencerka na svůj Instagram několik fotek z náměstí, kde pózovala, asi by ji ani ve snu nenapadlo, že zachytila na snímcích něco kontroverzního. Pak jí ale napsala jedna její fanynka komentář, nad kterým zůstává rozum stát. Prý v pozadí na fotce stojí její otec, který v tu dobu měl být někde na pracovní cestě. A namísto toho je u youtuberky v pozadí a ještě navíc vedle něho stojí nějaká neznámá žena, ke které se má. Fanynka napsala, že to s tou nevěrou prostě tušila. Youtuberka si tak okamžitě začala myslet, že někomu zničila Vánoce.

Všechno ovšem nebylo tak, jak se původně zdálo. Protože na ostatních fotografiích byl muž vidět celý včetně obličeje. Ukázalo se, že to byl jen náhodný člověk, který mohl zezadu vypadat dost podobně jako její otec. Avšak její otec to nebyl. Dívka, která vedle něj stála, byla ve skutečnosti jeho přítelkyně. Chlápek jménem Bruno se sám přihlásil a řekl, že žádnou dceru nemá. Doufejme tedy, že dívka, která na fotce asi podvědomě chtěla vidět svého otce, na něj neudeřila s nevěrou, nebo že se nepokazil vztah jejího otce s matkou kvůli jejím domněnkám.


Přečtěte si také