návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

DĚSIVÁ GALERIE: Chorvatský stylista vypadá jako Ken z noční můry! Vážně tohle někomu přijde sexy?

Děsivý Ken z Chorvatska.
Vydáno: 17.08.2019
Neven Ciganovic (47)
Autor: profimedia.cz Neven Ciganovic (47)

Pro mě za mě, ať si každý člověk dělá se svým tělem, co se mu jen zlíbí. Dokud tím nebude pohoršovat své okolí, nebo mi nějakým způsobem bránit v tom, abych si užíval svůj život, nezajímá mě to. Tenhle přístup bych pak doporučil adoptovat do všech sfér života, ať už máte problém s černým Jamesem Bondem, pražským Pride pochodem, nebo faktem, že ženy chtějí mít právo na potrat. Proč tedy nyní píšeme o jistém chorvatském stylistovi jménem Neven Ciganovic (47) způsobem, že se mu tak trochu vysmíváme?

To je jednoduché. Protože vypadá, jako kdyby Ken od Barbie a Hitler měli sex, a narodil se on. Jistě, je to možná trochu drsné, ale až uvidíte následující fotky, obzvlášť ty, kde má Neven knírek, jistě sami pochopíte. Chorvat si tenhle vzhled navíc zvolil sám, dobrovolně, tím, že podstoupil tunu plastických operací, při kterých mimo jiné málem přišel o penis. Jedna věc je totiž takové lidi ignorovat a nechat je dělat si co chtějí, a druhá se jim za taková stupidní životní rozhodnutí smát. V tomhle případě bychom řekli, že je smích zcela na místě. Bez něj by totiž zbyl jen horor, a to nechcete.

Článek je zařazen v: chorvat , stylista , Ken , Galerie , děsivý , vzhled , plastické operace

reklama