Virály

22. února 2018 18:00

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ! Žena uřízla manželovi penis i varlata a spláchla je do záchodu. Proč to udělala?

Tomu se říká hodně krutá pomsta.

Žena v Indii byla obviněná z toho, že svému manželovi uřízla penis a varlata a spláchla je do záchodu, protože si myslela, že má aféru s jinou ženou. Sukhwant Kaur je obviněná z tohoto hrůzného činu, který spáchala na svém manželovi Azadu Singhovi, zatímco spal. Podle policie čekala, dokud neusnul, a poté ho tloukla do hlavy paličkou, dokud nebyl v bezvědomí. Jakmile byl nehybný, odřízla mu genitálie a pak se jich zbavila vyhozením do záchodu v jejich domě v indickém okrese Joginder Nagar.

Není třeba dodávat, že pan Singh na tom není vůbec dobře. Byl převezen do nedaleké nemocnice, kde musel mu ošetřili zranění a silné krvácení. Jeho stav je považován za vážný. Sukhwart Kaur byla zatčena po stížnosti otce jejího manžela, přičemž vyšetřování stále pokračuje.

Je otázkou, jak dopadne jeho penis. Z minulosti jsou známy případy uříznutého orgánu, který se úspěšně podařilo přišít zpět a pacient se po operaci vrátil do normálního života už za čtyři týdny. Vzhledem k tomu, že Singhovy genitálie jeho manželka po činu spláchla do záchodu, ale jeho případ může být mnohem obtížnější než ony zmíněné. Nezbývá tak než doufat, že penis i s varlaty zdravotníci či jiní pracovníci našli včas a pokusí se je muži znovu úspěšně přišít.

Sdílejte článek

Přečtěte si také