Virály

1. července 2020 14:54

sarka.turcekova@gmail.com

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Auto vymrštilo muže ze silnice, a ten byl natlačen na zeď tak, že málem zemřel! Jak k nehodě došlo?

Při téhle nehodě muž málem zemřel. Přežil s otřesnými následky.

Britský turista loni utrpěl šílenou havárii, když byl na dovolené na Bali. Po nehodě musel už podstoupit spoustu operací a bolestivě se zotavovat. Musí k tomu dokonce získávat finanční prostředky na rozsáhlou zubní chirurgii a další operace… K nehodě došlo hned první den jeho dovolené, což byl zároveň pro něj i její konec. Tehdy šel 26letý Ryan Pike zřejmě podél silnice, když auto vyjelo ze svojí trasy, a vytlačilo ho ze silnice do betonové zdi.

Následně strávil dva týdny v nemocnici, kde moc lidí neumělo dobře anglicky a byl na silných tišících prostředcích. Skončil v nemocnici s roztříštěnou lebkou a potřebuje rekonstrukci obličeje i zubu. Dokonce si prý vytahoval vlastní zuby z hlavy, zatímco byl v zadní části sanitky – jeho čelist totiž praskla a zaryla se do jeho nosu. Měl také pohmožděné plíce, zlomené zápěstí a rozbil si kostrčník. Tržné rány měl po celém těle. Kvůli tomu, že jeho tělo bylo po nehodě v totálním šoku, zapomněl na pár měsíců mluvit nebo chodit.

Teď se pomaličku zotavuje a připravuje se na další a další operace. Tvrdí, že mu to úplně změnilo pohled na život a mnohem víc si váží toho, co je opravdu důležité.

Sdílejte článek
Štítky nehoda tragedie brutální nehoda

Přečtěte si také