Virály

16. listopadu 2019 14:02

redakce Prima Lajk

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Otec zabil syna kvůli jeho sexuální orientaci. Proč mu tak vadilo, že byl gay?

Muž, který zabil svého syna, protože se mu nelíbila jeho sexuální orientace, stanul minulý týden před soudem.

Wendell Melton (53) byl před zadržen v souvislosti se smrtí svého čtrnáctiletého syna jménem Giovanni. Matka oběti, Veronica Melton vypověděla, že stále čeká na spravedlnost poté, co se její srdce rozlomilo na tisíc kusů. Její ex-manžel se projevil jako vysoce homofobní maniak, který neváhal stisknout spoušť ani proti vlastnímu synovi.

Policie potvrdila, že Melton Giovanniho zastřelil v bytě, kde mladík žil. Otec nejprve tvrdil, že spoušť zmáčkl omylem, když se spolu hádali, ale rodina a chlapcovi blízcí vypověděli, že se spolu ti dva často hádali právě kvůli jeho sexuální orientaci.

„Nenáviděl fakt, že jeho syn byl gay. Jsem si jistá, že v jeho mysli by měl raději mrtvého syna než gaye,“ řekla chlapcova opatrovnice Sonja Joney. Dále také vypověděla, že poprvé Melton na svého syna namířil zbraň, když ho načapal s jeho přítelem.

„Můj bývalý manžel se vždycky snažil zjistit, jestli byl můj syn gay, ale on by mu to nikdy neřekl,“ vypráví zdrcená matka. Podle ní se Melton zkrátka nedokázal vyrovnat s tím, kdo jeho syn ve skutečnosti byl. „Když jsem si ho vzala, častokrát měl nepříjemné narážky na homosexuály, teď už vím, že byl homofobní,“ uzavírá smutný příběh Veronica Melton.

Sdílejte článek
Štítky vražda rodina tragedie gay homosexualita homofobie

Přečtěte si také