návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Dítě omylem přidalo do chytré domácnosti aktivátor prdění! Reakce matky po zjištění vás pobaví

Dítě Alexe pořídilo prdící aktivátor.
Vydáno: 08.02.2020
Prdící Alexa 1
Autor: profimedia.cz Prdící Alexa 1

Alexa od Amazonu je moderní chytrá domácnost, která pomáhá s nastavováním budíků, rozsvěcováním světel nebo vyhledáváním informací. Co však neumí je prdět. Tedy, pakliže si nekoupíte od Amazonu aktivátor, který ji prdění naučí.

Přesně to teď udělalo dítě jisté Emily Watson, která tři dny nemohla přijít na to, kdo v domě tak hlasitě prdí. Teprve když jí přišel účet za kontroverzní zařízení, odhalila, kdo za touhle srandou stojí. Dětem vynadala a okamžitě se vydala na linku zákaznického servisu, aby věc vrátila. Ti ji vyhověli a ona následně příspěvek sdílela na Facebook, kde již nabral desítky tisíc sdílení a komentářů.

Většina lidí je pak šokována už jen faktem, že si můžete pro chytrou domácnost zakoupit přídavek, který jí umožní prdět. Jako chápu, že žijeme ve 21. století, a lidé už neví, co by ještě vymysleli. Na druhou stranu… Vážně?

Článek je zařazen v: prdění , Alexa , amazon , děti , matka

reklama